משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 180 שקלים

4 דברים שכדאי לדעת על אבקת משקה איזוטוני

כמתאמנים, הדבר הראשון שכנראה יעלה לכם לראש כשתשמעו את המילה "אבקה", יהיה אבקת חלבון. אנחנו צודקים? לצד אבקת החלבון (שבהחלט ראויה לכבוד והערכה), ישנה אבקה נוספת שחשוב שתכירו: אבקת משקה איזוטוני! אתם רוצים להפיק את המיטב מכל אימון ולהימנע ככל הניתן מ"דרופים" של אנרגיה? אבקת המשקה של Allin היא הפתרון עבורכם! לפניכם, 4 דברים שחשוב […]

אבקת משקה איזוטוני

כמתאמנים, הדבר הראשון שכנראה יעלה לכם לראש כשתשמעו את המילה "אבקה", יהיה אבקת חלבון. אנחנו צודקים? לצד אבקת החלבון (שבהחלט ראויה לכבוד והערכה), ישנה אבקה נוספת שחשוב שתכירו: אבקת משקה איזוטוני!

אתם רוצים להפיק את המיטב מכל אימון ולהימנע ככל הניתן מ"דרופים" של אנרגיה? אבקת המשקה של Allin היא הפתרון עבורכם! לפניכם, 4 דברים שחשוב שתדעו על אבקה איזוטונית: מהערך שהיא מספקת, דרך טעמה ועד כמות הקלוריות שבכוס משקה. 

1. מזיעים במהלך האימון? האבקה עשויה להתאים לכם!

נתחיל בדבר החשוב ביותר: למי בכלל מיועדת אבקת משקה איזוטוני? התשובה היא שלכם! אם הגעתם עד לכאן, כנראה שגם אתם מתאמנים / ספורטאים, המזיעים באופן טבעי תוך כדי אימון האירובי או הכוח. כידוע, עם ההזעה נאבדים גם מלחים חיוניים, שחסרונם עלול ליצור פגיעה בתפקוד הפיסי וביעילות האימון. עם צריכת המשקה האיזוטוני המכיל סוכרים ופחמימות, תוכלו לשמור על ביצועים יפים תוך כדי האימון, זאת למרות ההזעה. 

2. שומרים על כשרות? תוכלו לשתות לרוויה!

נמשיך בשאלה ששאלנו קודם: למי מיועד המשקה האיזוטוני? התשובה היא שלכל המתאמנים באשר הם! אנו מודעים לכך שישנם המון מוצרי תזונת ספורט שאינם כשרים. כתוצאה מכך, מתאמנים מסורתיים/דתיים, נאלצים לוותר על צריכתם. האם ביצועים של מתאמן דתי צריכים להיות בינוניים רק מאחר ואינו יכול לצרוך משקה איזוטוני? בוודאי שלא! אנחנו ב-allin שמחים לבשר כי האבקה שלנו, המיוצרת בבלגיה, כשרה!

3. אז מה דעתכם על משקה מרענן בטעם תפוז?

בואו נשים את הקלפים על השולחן: ישנו מיתוס נפוץ שמוצרים הנכללים תחת הקטגוריה של "תזונת ספורט", לא ממש מאופיינים בטעם טוב. האמנם? אנחנו לא יודעים אילו משקאות ניסיתם לשתות בעבר, אך יודעים מהו טעמו של המשקה האיזוטוני שתוכלו לייצר עם אבקת משקה איזוטוני! לתאר לכם את טעמו העדין והמפנק של המשקה אמנם נוכל, אך אנו ממליצים לכם לנסות אותו. אבקת המשקה שלנו היא ההוכחה שטעם ואיכות בהחלט הולכים יחד!

4. כמה קלוריות יש במשקה איזוטוני?

אנו יודעים: כמתאמנים אתם לא מעניקים חשיבות רק לתדירות האימונים, מספר החזרות של כל תרגיל ורמת הביצוע. דבר נוסף חשוב לכם: סך הקלוריות היומי כפי שמוגדר בתפריט שבנתה עבורכם תזונאית הספורט. אז כמה קלוריות יש במשקה האיזוטוני? במנת הגשה של 35 גרם, יש רק כ-126 קלוריות! ומה אתם מקבלים בתמורה? ריכוז של סוכרים ופחמימות שיאפשרו לכם להפיק את המיטב מכל אימון!

"היכן ניתן לרכוש אבקת משקה איזוטוני?"

ממש כאן! אינכם צריכים לצאת מהבית, לחפש חנויות מתמחות, לבזבז זמן יקר או לקוות שלחבריכם לאימון תהיה אבקה אקסטרה לתת לכם. תוכלו לרכוש את אבקת המשקה כאן באתר שלנו, ולהתרשם בנוסף ממגוון מוצרים נוספים כדוגמת חטיפי חלבון, אבקות חלבון, תוספי תזונה ועוד. 

 

מבחינת ערכים תזונתיים מציגים כל חטיפי החלבון בשילוב BCAA ערכים מדודים שנועדו לשמור על תזונה נכונה ומבוקרת. בין הערכים הבולטים לחטיף בודד (דוגמא חטיף חלבון בטעם קרם עוגיות 50 גרם): 17.1 גרם חלבון, 187 קלוריות בלבד, 12.4 גרם פחמימות, 3.1 גרם BCAA ו-166 מ"ג סידן כמו גם לאוצין 1.4 גרם, איזלאוצין 0.8 וכמובן ערך סוכר נמוך. יש לציין כי חטיפי החלבון הינם כשרים (חלבי) בהשגחה ובאישור הרבנות הראשית לישראל.

"היכן ניתן לרכוש אבקת משקה איזוטוני?"

ממש כאן! אינכם צריכים לצאת מהבית, לחפש חנויות מתמחות, לבזבז זמן יקר או לקוות שלחבריכם לאימון תהיה אבקה אקסטרה לתת לכם. תוכלו לרכוש את אבקת המשקה כאן באתר שלנו, ולהתרשם בנוסף ממגוון מוצרים נוספים כדוגמת חטיפי חלבון, אבקות חלבון, תוספי תזונה ועוד.

שתפו כדי שלכולם יהיה בריא וטעים Proud Instagram Proud Facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Proud Close