משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 180 שקלים

3 דקות תזונה

מתחרים ברכיבה? קחו אתכם לדרך ג'ל אנרגיה

השימוש באופניים כיום כה נפוץ, עד לכדי מצב בו רבים בוחרים להשאיר בכל בוקר את הרכב הפרטי בחנייה לטובת רכיבה למקום העבודה. בעוד נסיעות קצרות לא מצריכות כל הכנה או היערכות גופנית מוקדמת, רכיבה תחרותית דווקא כן. אם גם אתם רוכבים מקצועיים על אופניים ואם אתם עתידים להתחרות בקרוב בתחרות נחשבת, דעו כי לצד אופניים […]

ג'ל אנרגיה לרכיבה תחרותית

השימוש באופניים כיום כה נפוץ, עד לכדי מצב בו רבים בוחרים להשאיר בכל בוקר את הרכב הפרטי בחנייה לטובת רכיבה למקום העבודה. בעוד נסיעות קצרות לא מצריכות כל הכנה או היערכות גופנית מוקדמת, רכיבה תחרותית דווקא כן. אם גם אתם רוכבים מקצועיים על אופניים ואם אתם עתידים להתחרות בקרוב בתחרות נחשבת, דעו כי לצד אופניים מקצועיים וביגוד נוח, יהיה כדאי להצטייד גם בג'ל אנרגיה.

ג'ל אנרגיה, כשמו כן הוא, עתיד להעניק לכם אנרגיה. רכיבה תחרותית הינה רכיבה ממושכת, שלאורכה אתם מוציאים המון אנרגיה, מבלי שיש לכם תמיד יכולת להשיבה בחזרה לגופכם. כידוע, בעת שהגוף מאבד אנרגיה הוא נחלש, ובהתאם ההישגים שלכם יכולים להיפגע. מדובר על ג'ל המספק לכם מנה מרוכזת של סוכר, כך שתוכלו לשמור על מידה מאוזנת של אנרגיה.

ג'ל אנרגיה – למה אתם צריכים אותו?

גם אם יצאתם למסלול רכיבה ארוך, ובעיקר אם אתם עתידים להתחרות ברכיבת אופניים, ג'ל אנרגיה יכול להתאים לכם. ההבדל הוא שעם יציאה למסלול להנאתכם, הרי שתוכלו לקחת הפסקות יזומות ולאכול ארוחה מלאה שתשיב לכם אנרגיה, ומיד לאחר מכן לשוב לרכיבה. עם זאת, בתחרות אתם נדרשים להפגין יכולות במסגרת זמן קצובה. ג'ל האנרגיה מלווה אתכם כל הדרך אל ההישגים שלכם, באמצעותו תוכלו לתת לגופכם את האנרגיה הנדרשת.

צריכה מהירה תוך שניות – ג'ל אנרגיה

אז לא, בכדי להשיב לגופכם את האנרגיה אינכם צריכים לעצור בצד, לאכול ארוחה מלאה במשך דקות ולשוב להתחרות. ג'ל האנרגיה מנגיש לכם את החיים הקלים, זאת עם פתיחה מהירה של האריזה ושתיית הג'ל,  כל זאת בעודכם רוכבים על האופניים. 

כל עוד אתם רוכבים על אופניים יותר משעה, תהיו זקוקים לחדש את מאגרי האנרגיה בגופכם. תוכלו לצרוך את הג'ל כפי שהוא, או לשלבו עם מים על מנת לדלל את המתיקות המרוכזת. הודות לג'ל האנרגיה שצריכתו פשוטה ונגישה, תוכלו לשמר את רמות האנרגיה בגופכם, גם בשיאו של מקצה אינטנסיבי, הדורש המון מאמץ.

טיפ אליכם: רגע לפני התחרות הבאה, נסו את הג'ל

לעתים, ישנם רוכבים שמנסים לראשונה את הג'ל ביום התחרות שלהם. צאו מנקודת הנחה, כי הגוף לא תמיד מגיב טוב לדברים שאינם מוכרים לו. במקרה הזה של ג'ל האנרגיה, מדובר על בוסט מתוק שאכן יכול לייצר תחושה של בחילה קלה. לכן, חיסכו מעצמכם את אי הוודאות ונסו את הג'ל טרם התחרות באימונים שלכם. כך, הגוף לומד להסתגל לכמות סוכר גבוהה בצריכה בודדת. כמו כן, תוכלו לגלות בעצמכם מהי שיטת הצריכה, המתאימה לכם ביותר:

  • צריכת הג'ל בלבד בפעם אחת
  • דילול הג'ל עם מים
  • אכילת פרי יחד עם הג'ל 

עובדות נוספות על ג'ל האנרגיה – תופתעו גם אתם:

  • ראשית, הוא מתאים גם לספורטאים טבעונים. כיום, כבר לא נדיר כל כך למצוא ספורטאים, הדבקים באורח החיים הטבעוני, כך שמדובר על מוצר שיכול להתאים פשוט לכל אחד.
  • שנית, המוצר כשר פרווה. אלו מכם שחיים אורח חיים מסורתי, לא צריכים לחשוש או לחשב את צריכת הג'ל, שכן ניתן לצרוך אותו בחופשיות וללא כל הגבלה או התחשבות במה שאכלתם או במה שתאכלו.
  • הג'ל אינו מכיל קפאין, תוך שהוא מכיל כ- 100 קלוריות בלבד. 
  • למרות שהג'ל אמור לספק לכם אנרגיה כעבור שעה לערך, הרי שתוכלו לצרוך אותו מיד עם יציאתכם למסלול. כך, אתם מתחילים את התחרות עם מאגר אנרגיה ובדרך הכי מתוקה שיש. 

בהצלחה!

שתפו כדי שלכולם יהיה בריא וטעים Proud Instagram Proud Facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Proud Close