משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 180 שקלים

3 דקות תזונה

ג'ל אנרגיה, אבקה איזוטונית ובוסטר – מעלים הילוך לקראת מרתון תל אביב!

  ב-16.2, יערך המרתון השנתי בתל אביב, ובו תוכלו גם אתם ליהנות מקטעי ריצה של 5 ק"מ, 10 ק"מ, חצי מרתון וכמובן – מרתון של 42 ק"מ. כמובן שמקצי מרתון נוספים עוד צפויים להתקיים עד סוף העונה.   ריצת המרתון מגלמת בתוכה שלל אתגרים, כאשר האתר הגדול ביותר הוא שימור רמות האנרגיה לאורך כל 42 […]

ג'ל אנרגיה, אבקה איזוטונית ובוסטר – מעלים הילוך לקראת המרתוןכ

 

ב-16.2, יערך המרתון השנתי בתל אביב, ובו תוכלו גם אתם ליהנות מקטעי ריצה של 5 ק"מ, 10 ק"מ, חצי מרתון וכמובן – מרתון של 42 ק"מ. כמובן שמקצי מרתון נוספים עוד צפויים להתקיים עד סוף העונה.

 

ריצת המרתון מגלמת בתוכה שלל אתגרים, כאשר האתר הגדול ביותר הוא שימור רמות האנרגיה לאורך כל 42 הקילומטרים. אז איך מתמודדים עם האתגר הזה? ב-allin חשוב לנו שתהיו מוכנים למקצה הריצה שמהווה ציון דרך לרצים רבים.

  • היערכות של חודשים מראש הנשענת על אימוני ריצה (עם מאמן או במסגרת קבוצה)
  • צריכת מגוון תוספים כדוגמת ג'ל האנרגיה והבוסטר, המאפשרים לכם לשמור על רמות גבוהות של אנרגיה

קטע ריצה אחד, שלושה תוספים למרתון

חוששים מעייפות שתשתלט עליכם כעבור חמישה קילומטרים? אתם רוצים ליהנות מאנרגיה גבוהה וחוויית ריצה מעצימה? הכירו את שלושת התוספים למרתון שילוו אתכם בריצת המרתון הקרובה:

  • אבקה איזוטונית מיותר לציין כי במהלך הריצה (קל וחומר כשמדובר על ריצה לאורך 42 קילומטרים), מזיעים. בתהליך ההזעה הטבעי אתם מאבדים כמויות אדירות של מלחים, מה שמשפיע באופן ישיר על רמות האנרגיה והביצועים. שתיית המשקה האיזוטוני תספק לכם את אותם המלחים, כך שתוכלו לדהור כל הדרך אל ההצלחה. 
  • בוסטר את תוסף הבוסטר מומלץ לצרוך כחצי שעה לפני תחילת המרתון. צריכתו עשויה להשפיע על רמות הביצוע שלכם במהלך הריצה. הבוסטר כולל שלושה רכיבים: קפאין, פיפרין וקפסימקס.
  • ג'ל אנרגיה ככל שתכבשו עוד ועוד קילומטרים, כך סביר ותחושו את התשישות מתקרבת ומאיימת. אז לא, אינכם צריכים להיכנע לה, אלא פשוט לצרוך את ג'ל האנרגיה. צריכת הג'ל מומלצת כל 40 דקות, והיא תורמת לדיכוי תחושת העייפות ולשימור האנרגיה הגבוהה החיונית לכם כל כך בריצת המרתון.

"האם מומלץ לצרוך את התוספים השונים גם באימונים?"

התשובה היא שכן ויש לכך כמה סיבות:

  • ראשית, בדקו עד כמה תוספים למרתון על סוגיהם משפיעים עליכם ומטיבים עמכם. בצעו אימון עם תוספים ואימון אחד בלי. כך, תוכלו לקבל אינדיקציה נפלאה באשר למידת ההשפעה של התוספים על ביצועיכם.
  • האימונים אמורים להכשיר אתכם לדבר הגדול – ריצת המרתון. כאמור, צריכת התוספים מסייעת בשימור האנרגיה, כך שתוכלו באמצעותם להפיק את המיטב מכל אימון.
  • צריכת התוספים באימונים היא בעצם "חזרה" לדבר האמיתי. למדו אילו תוספים מטיבים עמכם, האם נכון לכם לצרוך ג'ל אנרגיה אחד או יותר וכיוצא בזה.

"ניתן לצלוח את ריצת המרתון ללא צריכת תוספים?"

התשובה היא שכן. עם זאת, במידה וישנם תוספים שעם צריכתם נדחית תחושת התשישות ונשמרת האנרגיה, למה שלא תסתייעו בהם? אל תשכחו לרגע כי הדרך חשובה לא פחות מהתוצאה. צריכת תוספים למרתון תורמת לחוויית ריצה נפלאה, ומבטיחה כי תיהנו מכל צעד וקילומטר שתרצו.

שתפו כדי שלכולם יהיה בריא וטעים Proud Instagram Proud Facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Proud Close