משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 180 שקלים

2 דקות protein powder

ללא מתחרים: כל מה שצריך לדעת על חלבון WHEY

  אין עוררין על חשיבות החלבון אותו צורכים ספורטאים המעוניינים לעמוד ביעדים ולהשיג את התוצאות הטובות ביותר.   מודעות זו לצריכת חלבון איכותי הינה חלק אינטגרלי משמירה על תפריט תזונתי מאוזן, וכזו אשר לוקחת בחשבון את שאיפותיהם הספורטיביות והגופניות כאחד.    ההמלצה הגורפת לצריכה איכותית של חלבון מקורה בחלבון המבוסס על מי גבינה (WHEY באנגלית). […]

ללא מתחרים: כל מה שצריך לדעת על חלבון WHEY

 

אין עוררין על חשיבות החלבון אותו צורכים ספורטאים המעוניינים לעמוד ביעדים ולהשיג את התוצאות הטובות ביותר.

 

מודעות זו לצריכת חלבון איכותי הינה חלק אינטגרלי משמירה על תפריט תזונתי מאוזן, וכזו אשר לוקחת בחשבון את שאיפותיהם הספורטיביות והגופניות כאחד. 

 

ההמלצה הגורפת לצריכה איכותית של חלבון מקורה בחלבון המבוסס על מי גבינה (WHEY באנגלית).

 

ניתן להשיגו דרך מוצרי חלב שונים, כדוגמת יוגורט או קוטג', אך עבור מי שמעוניין בצריכת כמות גדולה ויעילה ממנו לטובת עמידה ביעדים וכחלק מתוכנית ספורטיבית סדורה, הרי שהאופציה הטובה ביותר עבורו הינה התבססות על אבקה או חטיף חלבון מי גבינה מסוג WHEY.

 

צריכת חלבון WHEY – למה זה נחוץ? 

חלבון WHEY הינו עשיר בחומצות אמינו מסועפות (BCAA), שהן כידוע אבני הבניין המרכיבות את החלבונים בגופנו, ותפקידן "לבנות מחדש" את תאי השריר שהתפרקו לאחר ביצוע פעילות גופנית.

 

ספורטאים המצויים בתהליך של "היפרתרופיה", שמשמעותו הגדלת מסת השרירים בגוף, זקוקים למכסה קבועה של חלבונים (1.2-1.4 ממשקל גוף המתאמן) המצויים במוצרי מזון מן החי והצומח.

 

עם זאת, לא לכל אחד יש את הפנאי הדרוש לשם הכנת מספר ארוחות גדושות בחלבונים על בסיס יומי. כאן נכנסים לתמונה מוצרי חלבון (אבקה או חטיף) המבוססים על חלבון מי גבינה (WHEY) שתפקידם למלא את המחסור הנקודתי בחלבונים, ואף לעיתים לספק ארוחה מרכזית. 

 

יתרון נוסף המצוי בחלבון WHEY נעוץ ביכולת שלו להתפנות מהקיבה תוך זמן קצר יחסית בהשוואה לחלבונים אחרים, ובהמשך להיספג במהירות במערכת העיכול, וכך להיות זמין לניצול יעיל ומיטבי של יתר מערכות הגוף. 

 

ואם זה לא מספיק, חלבון מי גבינה (WHEY) מכיל ריכוז גבוה של חומצות האמינו – ציסטאין ומתיונין, אשר תפקידן לשפר את תפקוד מערכת החיסון בגוף, על ידי הפיכתו לגלוטטיון, שהינו נוגד חמצון טבעי שמסוגל למנוע נזק למרכיבי תא חיוניים.

 

טעים וגם מזין

אנו עדים כיום למבחר חסר תקדים של אבקות וחטיפי חלבון מסוג WHEY, שהינם בגדר חלומו הרטוב של כל ספורטאי.

 

בין הטעמים המבוקשים על ידי הספורטאים השונים, ניתן למנות קרם עוגיות, וניל, שוקולד בלגי, שוקולד לבן, חמאת בוטנים, קרמל מלוח והיד עוד נטויה. מוצרי חלבון אלו הינם בעלי מרכיבים תזונתיים איכותיים במיוחד, ויוצרו לאחר תהליך ייצור מוקפד במפעלי ייצור ייעודיים.

 

יתר על כן, כאשר מדובר באבקה היא ניתנת לערבוב בקלות, כך שתוך לכל היותר דקה אחת של שקשוק תוכלו כבר לשתות את שייק אבקת החלבון בהנאה ועל הדרך לזכות למכסת החלבון הנחוצה לכם.

שתפו כדי שלכולם יהיה בריא וטעים Proud Instagram Proud Facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Proud Close