משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 180 שקלים

2 דקות protein bars

לבריאות: חלבון מי גבינה וחשיבותו לגוף האדם

  חלבון מי גבינה נחשב לאחד מתוספי המזון הנחקרים ביותר בשנים האחרונות. במרוצת הזמן, הוא זכה לאינספור מחקרים מדעיים שחשפו שורה של יתרונות בריאותיים עבור הצורכים אותו באופן קבוע.   מחקרים אלו גילו כי תועלות אלו אינן רק מנת חלקם של ספורטאים הצורכים את חלבון מי הגבינה לצורך תהליכי היפרתרופיה (העלאה במסת השריר בגוף) אלא […]

חלבון מי גבינה

 

חלבון מי גבינה נחשב לאחד מתוספי המזון הנחקרים ביותר בשנים האחרונות. במרוצת הזמן, הוא זכה לאינספור מחקרים מדעיים שחשפו שורה של יתרונות בריאותיים עבור הצורכים אותו באופן קבוע.

 

מחקרים אלו גילו כי תועלות אלו אינן רק מנת חלקם של ספורטאים הצורכים את חלבון מי הגבינה לצורך תהליכי היפרתרופיה (העלאה במסת השריר בגוף) אלא גם כדרך טיפול למחלות ותופעות בריאותיות כרוניות מהם סובלים אחוז ניכר מבני האדם.

 

מקור לחלבון באיכות גבוהה

הגוף שלנו זקוק לחלבון איכותי כחלק מתהליך הבנייה של רקמות השריר ותאים נוספים המצויים בו. מי הגבינה המופרשים בתהליך ההגבנה (ייצור הגבינה מחלב) נחשבים לבעלי איכות גבוהה במיוחד בהשוואה לחלבונים זמינים אחרים, שכן הם בעלי חומצות אמינו חיוניות, הניתנות לעיכול באופן קל יחסית.

 

אלו נספגות דרכו במהירות עבור הזנת יתר מערכות הגוף השונות, ועל הדרך גם מסייעות בחיזוק מערכת השרירים. 

 

מוריד יתר לחץ דם וכולסטרול 

מספר מחקרים שנערכו על בעלי חיים ובני אדם, הוכיחו את יעילותו של חלבון מי גבינה (יחד עם מוצרי חלב אחרים) כבעל השפעה מועילה על יתר לחץ דם, שהינו אחת הסיבות המובילות לאירועי לב המתרחשים בקרב המבוגרים.

 

כמו כן, חלבון מי הגבינה מסייע בהורדת מובהקת של רמת הכולסטרול והטריגליצרידים ומשמש כנוגד חמצון טבעי בעל חשיבות עליונה לגופנו. 

 

מפחית דלקות

החומרים נוגדי החמצון המצויים בחלבון מי גבינה הוכחו כיעילים להתמודדות עם דלקות כרוניות המהוות סיכון להתפתחות של מחלות משמעותיות יותר.

 

נוגדי חמצון אלו מפחיתים את הלחץ החימצוני בגוף ומהווים סוג של "תרופת מנע" מול סיבוכים אפשריים רבים, למען שמירה על בריאותנו.

 

מסייע לטיפול בסוכרת סוג 2

חלבון מי גבינה הוכח כיעיל באיזון רמות הסוכר בגוף, לאור יכולתו להעלות את רמות האינסולין, שהינן הסימפטום המרכזי ממנו הסובלים החולים בסוכרת סוג 2.

 

מחקרים שונים הוכיחו חלבון מי הגבינה מעלה את רמת האינסולין ואת הרגישות לפעילותו, זאת בהשוואה גם למקורות חלבוניים אחרים המצויים במזונות מן החי והצומח.

 

עשוי לסייע לירידה במשקל 

תזונאים רבים גורסים כי צריכה מרובה של חלבון מי גבינה כחלק מדיאטה מקיפה הינה אידיאלית עבור המעוניינים לרדת במשקל, שכן ידוע כי חלבון הינו רכיב משביע ביותר.

 

צריכתו באופן קבוע עשויה להוביל להפחתת התיאבון, וכפועל יוצא מכך לירידה באחוזי השומן בגוף, כמו גם להמרצת חילוף החומרים הגורם לשריפה מרובה יותר של קלוריות ולעזרה בשמירה על מסת השריר במהלך תהליך ההפחתה במשקל.

 

קל לשימוש

שילוב של חלבון מי גבינה (באמצעות אבקה, חטיף, יוגורט ועוד) הינו פשוט במיוחד. מומלץ לעקוב אחרי הוראות היצרנים ולהוסיפו כחלק אינטגרלי מהתפריט התזונתי הקבוע שלכם.

שתפו כדי שלכולם יהיה בריא וטעים Proud Instagram Proud Facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Proud Close