משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 180 שקלים

חטיפי חלבון – הכירו גם אתם

כמתאמנים, לבטח גם אתם התנסיתם (או לפחות שמעתם) על חטיפי חלבון. לא בכדי מומלץ לקהל המתאמנים לצרוך חטיפי חלבון. החלבון נחשב לאבן הבניין של גוף האדם. תרומתו של החלבון לגוף נרחבת והשפעתו באה לידי ביטוי באיברים ואזורים שונים בגוף, החל מהעצמות ועד בניית השרירים. צריכת החלבון בצורה מאוזנת ובכמות התואמת את משקל הגוף שלכם, יכולה […]

חטיפי חלבון - הכירו גם אתם

כמתאמנים, לבטח גם אתם התנסיתם (או לפחות שמעתם) על חטיפי חלבון. לא בכדי מומלץ לקהל המתאמנים לצרוך חטיפי חלבון. החלבון נחשב לאבן הבניין של גוף האדם. תרומתו של החלבון לגוף נרחבת והשפעתו באה לידי ביטוי באיברים ואזורים שונים בגוף, החל מהעצמות ועד בניית השרירים. צריכת החלבון בצורה מאוזנת ובכמות התואמת את משקל הגוף שלכם, יכולה לסייע לכם רבות כמתאמנים.

 

לעתים, קשה מאד לצרוך את כמות החלבון היומית באמצעות תזונה, מה שהופך את חטיפי החלבון לפתרון קסם של ממש בקרב קהילת המתאמנים. אז לשמחתכם, אינכם צריכים להכין ארוחות מבעוד מועד, או לוותר על מנת החלבון שלכם רק מאחר ואתם נמצאים ממושכות בדרכים. אחד מהיתרונות הבולטים של חטיפי החלבון הינו הזמינות שלהם והאפשרות לצרוך באמצעותם כמות נכבדת של חלבון תוך זמן קצר.

 

מה חשוב לבדוק בעת בחירת חטיף חלבון?

מאחר וחטיפי החלבון הפכו נחשקים מאד בשנים האחרונות, ישנן עוד ועוד חברות המנסות לכבוש את קהל המתאמנים. בעוד שישנן חברות המציעות חטיפים איכותיים, ישנן חברות המציעות חטיפים הגדושים בפחמימות וסוכרים, כאשר החלבון שולי בהם. כיצד תבחרו חטיף חלבון?

 

  • העדיפו חברה מוכרת שהמוניטין שלה ידוע.
  • בדקו היטב את כמות הפחמימות והסוכרים.
  • ודאו כי החברה מספקת חטיפים בטעמים שחביבים עליכם.
  • בחרו בחטיף בעל כמות חלבון גבוהה. ההמלצה הינה 36 גרם חלבון על 100 גרם חטיף.

 

חטיפי חלבון - הכירו גם אתם

היתרונות שיש לחטיפי החלבון – הכירו גם אתם

  • תחליף ארוחה – לא לכל המתאמנים יש את הזמן לבשל ארוחות גדושות בחלבון ו/או רצון לאכול ארוחה גדושה ומלאה. כך לדוגמה, לאחר אימון בשעת בוקר מוקדמת. צריכת החטיף קלה יותר מאשר צריכת ארוחה כבדה וגדולה, ומאפשרת לספק לגוף את כמות החלבון הנדרשת לבניית השרירים ושיקומם לאחר אימון אינטנסיבי.

 

  • טעם – חטיפי החלבון מוצעים בטעמים פופולריים ואהובים, שבמידה רבה עונים על הצורך של המון מתאמנים בשחיתות טעימה. מאחר ומרבית המתאמנים נצמדים לתזונת ספורט, הרי שהם נמנעים ממזונות שונים. בעת שצורכים את החלבון בדמות חטיף, הרי שנהנים גם מכמות נאה של חלבון וגם מחוויה של חטיף טעים.

 

  • זמינות החטיפים – חטיפי החלבון הם פתרון מצוין לאנשים שאינם עובדים במקום עבודה קבוע בדמות משרד לדוגמה. במידה ושגרת היום שלכם דינמית ואתם לא תמיד מוצאים את הפנאי לאכול, דעו, כי את מנת החלבון שלכם תוכלו לקבל. חשוב לציין זאת, מאחר ודילוג על ארוחות בקרב מתאמנים, יכול לגרום לחסרים שונים שיובילו לנזקים בריאותיים, זאת עוד מבלי שדובר על אפקטיביות האימון שנפגעת באופן משמעותי.

 

חטיפי חלבון – המענה האידאלי עבורכם

כידוע, על מנת ליהנות מתוצאות משביעות רצון מתכנית האימונים שלכם, עליכם להקפיד גם על תזונה נכונה. אורח החיים המודרני, הכולל בתוכו לא מעט לחצים, טיפוח קריירה, חיי משפחה ולוחות זמנים צפופים, יכול לגרום לכם בקלות לדלג על ארוחות. מעבר לתחושת הרעב, היוצרת חוסר נוחות, הרי שמחסור בתזונה ובדלק לו הגוף זקוק, יכול לפגוע גם באיכות האימון שלכם.

 

האם הייתם יכולים לדמיין לעצמכם מצב בו לאחר שהשקעתם מזמנכם באימון, לא תוכלו ליהנות מהאפקטיביות שלו רק בגלל שלא מצאתם את הזמן לאכול? מובן שלא. כדי לשמור על אפקטיביות האימונים שלכם, תוכלו גם אתם לצרוך חטיפי חלבון איכותיים ולספק לגופכם את הדלק החיוני והנחוץ לו. חטיפי חלבון מומלצים לשילוב בתזונת הספורט שלכם,  ואינם באים על חשבון ארוחות מלאות דרך קבע.

שתפו כדי שלכולם יהיה בריא וטעים Proud Instagram Proud Facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Proud Close