משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 180 שקלים

שומרים על כושר אך גם על כשרות: האם אבקת bcaa כשרה?

  למרות שאנחנו לא מכירים, אנחנו משוכנעים שכמתאמנים יש לכם לפחות שתי מטרות/משאלות עיקריות: לשפר דרך קבע את הביצועים באימונים, ולהבטיח לאחר האימון בנייה וחיזוק השרירים. אנחנו צודקים? במידה והתשובה שלכם חיובית, הרשו לנו להציג בפניכם את אבקת bcaa, או בשמה הארוך והמלא: Branched Chain Amino Acids.    לצד חומצות האמינו שהגוף יודע לייצר, ישנן […]

אבקת bcaa

 

למרות שאנחנו לא מכירים, אנחנו משוכנעים שכמתאמנים יש לכם לפחות שתי מטרות/משאלות עיקריות: לשפר דרך קבע את הביצועים באימונים, ולהבטיח לאחר האימון בנייה וחיזוק השרירים. אנחנו צודקים? במידה והתשובה שלכם חיובית, הרשו לנו להציג בפניכם את אבקת bcaa, או בשמה הארוך והמלא: Branched Chain Amino Acids. 

 

לצד חומצות האמינו שהגוף יודע לייצר, ישנן כאלו שלא. מסיבה זו, נדרשים תהליכי ייצור ואספקה חיצוניים, וכאן נכנסת לתמונה אבקת bcaa. צריכתה מסייעת בשיפור הביצועים במהלך האימון, ותורמת במניעת הרס השריר כתוצאה ממאמץ. 

 

האבקה נשמעת לכם כמוצר תזונת ספורט שעשוי לסייע לכם, אך תנאי הסף לצריכתה שתהיה כשרה? אנחנו שמחים לספר לכם שאבקת ה-bcaa שלנו המיוצרת בבלגיה, כשרה!

 

אורח חיים בריא לא צריך להתנגש עם אורח חיים מסורתי

אתם דבקים באורח חיים בריא הנשען על אימונים גופניים ותזונת ספורט, אך במקביל מטפחים גם אורח חיים מסורתי/דתי? אלו לא צריכים להתנגש זה בזה או לבוא אחד על חשבון השני: אבקת bcaa של Allin כשרה, וכך מאפשרת לכל המתאמנים ליהנות ממנה! כשם שאמונתכם חזקה ואתם דואגים לטפח אותה, כך תוכלו לטפח גם את השרירים עם האבקה הכשרה התורמת להעלאת מסת השריר. 

 

מלבד הכשרות, מה עוד חשוב לדעת על אבקת bcaa של allin?

עבור מתאמנים רבים, הכשרות היא תנאי סף לצריכת המוצר. אנו מאושרים לענות על הצורך של מתאמנים רבים, ולהצליח לספק ערך אמיתי בדמות אבקה איכותית וכשרה התורמת לחוויית האימון ושיפור הביצועים. מלבד הכשרות, חשוב לנו שתדעו עוד מספר דברים על האבקה שלנו:

  • במוצר שתרכשו ישנן 42 (!) מנות הגשה
  • באבקה יש 0 (!) שומנים
  • בכל מנה יש כ-3 גרם לאוצין
  • מנת הגשה היא 6 גרם, וסך הקלוריות בה הוא 16 בלבד

 

"כשרות המוצר פוגעת בטעמו?"

אנו מודעים לכך שכשרות עלולה לפגוע בטעמים של מוצרים מסוימים. עם זאת, אנחנו שמחים לבשר לכם שאבקת bcaa מאופיינת בטעם משובח וטעים! אנחנו יכולים כמובן לתאר לכם בהמון מילים את הטעם וחווית השתייה הצפויה לכם, אך עד שלא תטעמו – פשוט לא תבינו! מקורו של הטעם הטוב הוא בחומרי הגלם האיכותיים מהם עשויה האבקה הכשרה.

 

"יש לכם מוצרי תזונת ספורט נוספים כשרים?"

התשובה היא שכן! אורח החיים המסורתי לא אמור להגביל אתכם, בטח לא כשמדובר על תזונת הספורט והיעילות שלכם באימונים. אנחנו שמחים להציע לכם מגוון מוצרים כשרים נוספים, שיתרמו משמעותית לחוויית האימון והביצועים שלכם. בין המוצרים הכשרים שתוכלו לרכוש: האבקה האיזוטונית להכנת משקה איזוטוני. 

 

אנו מזמינים אתכם להתרשם מחנות האונליין שלנו, ולרכוש את המיטב המוצרים של allin בקליק! לפרטים נוספים ובירור אודות כשרות המוצרים, אל תהססו לפנות אלינו – 09-9669384

שתפו כדי שלכולם יהיה בריא וטעים Proud Instagram Proud Facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Proud Close