משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 180 שקלים

3 דקות protein powder

חלבון איזולט – במה הוא שונה ולמה מעדיפים אותו?

אולי בעבר עוד ריחפה באוויר השאלה מהי האבקה המומלצת ביותר, אך כיום נדמה, כי ישנה תמימות דעים – אבקת חלבון איזולט היא זו המומלצת ביותר. הסיבה? הרכבה האיכותי. הודות לאבקות איזולט, יכול כל מתאמן לצרוך בקלות חלבון איכותי מבלי להשקיע זמן רב בהכנת ארוחות גדושות חלבונים.  אבקת חלבון Isolate – מה מבדיל אותה מיתר האבקות? […]

אולי בעבר עוד ריחפה באוויר השאלה מהי האבקה המומלצת ביותר, אך כיום נדמה, כי ישנה תמימות דעים – אבקת חלבון איזולט היא זו המומלצת ביותר. הסיבה? הרכבה האיכותי. הודות לאבקות איזולט, יכול כל מתאמן לצרוך בקלות חלבון איכותי מבלי להשקיע זמן רב בהכנת ארוחות גדושות חלבונים. 

אבקת חלבון Isolate – מה מבדיל אותה מיתר האבקות?

אבקת חלבון איזולט כשמה כן היא מבודדת. מדובר על תהליך הפקה שלאורכו מפרידים את הפחמימות והסוכרים מהחלבון וכך מייצרים אבקה טהורה ונקיה שמכילה את אחוז החלבון המקסימלי. בהשוואה לאבקות אחרות, המוצעות בשוק, אבקות איזולט מכילות את אחוז החלבון הגבוה ביותר, שאותו כאמור רוצים לצרוך לאחר אימון. 

אחת השאלות הנפוצות היא מדוע לא מבודדים את הפחמימות והסוכרים לחלוטין, כך שהאבקה תהיה טהורה 100% חלבון. ואכן, שאלה מצוינת. התשובה? בעת שנוצרת ההפרדה בתהליך, עוד נשארים מים ומינרלים שונים באבקה, כך שאחוז החלבון לא יכול להיות 100%. בכל מקרה, מדובר על האבקה עם כמות החלבון הגבוהה יותר ועל כן היא נבחרת שוב ושוב על ידי ספורטאים מקצועיים ומתאמנים קבועים בחדרי הכושר.

לא מעוניינים בכמויות גבוהות של תוספים שונים? קיבלתם

אבקות חלבון איזולט למעשה מנגישות את החלבון האיכותי ביותר דרך אבקה. כידוע, רבים המתאמנים שבוחרים בשייק חלבון איכותי כתחליף לארוחה לפני או אחרי אימון. בפועל, מה שקורה עם אבקות אחרות הוא שהן לא באמת מספקות תחליף חופף וזהה לארוחת עתירת חלבונים.

כמויות גבוהות של סוכר ופחמימות מטשטשות את החלבון ואיכות האבקה וכך אלו הצורכים אותה צריכים לצרוך גם את אותם "תוספים" לא רצויים. אבקת האיזולט חוסכת מכם כמויות גבוהות של סוכר ופחמימות, תוך שיש לכם שליטה מלאה על מה אתם מכניסים לגופכם. 

אילו טעמים יש לאבקות חלבון איזולט?

אז נכון שמטרת העל היא לצרוך חלבון איכותי דרך אבקה. עם זאת, המון פעמים מתאמנים בוחרים לשתות שייק על מנת לגוון את התפריט הדיאטה. כך, ניתן ליהנות משייק מרענן, המבוסס על מים, חלב פרה, חלב סויה, חלב שקדים או מיץ תפוזים. אבקות איזולט מגיעות בטעמים קרם עוגיות, בננה ושוקולד.

אחרי האימון – שייק חלבון איכותי

באימוני הכוח שלכם, מתבצע הרס של השרירים. שיקום השרירים מתבצע, בין היתר, עם אספקה של חלבונים. אבקת החלבון מאפשרת לכם להכין בתוך שניות בודדות שייק, כך שתוכלו לספק לגופכם את שהוא צריך במסגרת חלון ההזדמנויות (בין 20 ל- 45 דקות). כידוע, החלבונים הם אלו המסייעים בבניית השרירים ופיתוחם ומעבר לחשיבות צריכת החלבון, יש לתת דגש על חלבון איכותי כמו Isolate.

"אבקת חלבון זה שתייה, אבל מה עם אוכל גדוש בחלבונים?"

שימו לב, אם גם אתם מתחילים לצרוך רק כעת אבקת חלבון, חשוב לדעת, החלבון שצורכים באמצעות האבקה, אינו תוספת לכמות החלבונים היומית המומלצת. שייק חלבון הוא אמנם שתייה, אך מתפקד כארוחה לכל דבר ועניין.

כשמדובר באבקת חלבון Isolate, יש להתחשב בכמות החלבון היומית המומלצת ואותה ניתן לפזר בין ארוחות ובין משקאות חלבון. צריכה מופרזת של חלבון לא תיטיב עמכם, אלא בדיוק להפך. מומלץ להתייעץ עם תזונאית ספורט שתבנה בעבורכם תפריט מסודר, הכולל בתוכו גם משקאות חלבון. 

אם יש לכם שאלות נוספות בנוגע לאבקות חלבון איזולט, צרו איתנו קשר ואנו באול אין נשמח לסייע בכל!

שתפו כדי שלכולם יהיה בריא וטעים Proud Instagram Proud Facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Proud Close