משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 180 שקלים

כל מה שרציתם לדעת על תוסף משפר ביצועים

אז האם אתם תצליחו להזדהות עם הסיטואציה הבאה: לקחתם אתכם לעבודה תיק עם בגדים, נעליים ומגבת,  בידיעה שמהעבודה אתם ממשיכים לאימון. הגעתם אל מכון הכושר חדורי מוטיבציה, ונחושים לבצע אימון מצוין בדרך לכיבוש מטרותיכם. למרות הציפיות הגבוהות שהיו לכם מעצמכם ומהאימון חשתם עייפות, לא הצלחתם להגדיל את מספר החזרות בתרגילים, והביצועים שלכם לא שיקפו את […]

אז האם אתם תצליחו להזדהות עם הסיטואציה הבאה: לקחתם אתכם לעבודה תיק עם בגדים, נעליים ומגבת,  בידיעה שמהעבודה אתם ממשיכים לאימון. הגעתם אל מכון הכושר חדורי מוטיבציה, ונחושים לבצע אימון מצוין בדרך לכיבוש מטרותיכם. למרות הציפיות הגבוהות שהיו לכם מעצמכם ומהאימון חשתם עייפות, לא הצלחתם להגדיל את מספר החזרות בתרגילים, והביצועים שלכם לא שיקפו את היכולות שלכם. נשמע לכם מוכר? מה אם נאמר לכם שיעילות האימון לא תלויה בהתממשותן של תקוות, אלא אך ורק בכם? כן, יעילות האימון מותנית בשני דברים בלבד: החלטה שלכם וצריכת תוסף משפר ביצועים!

תוסף משפר ביצועים – על מה כולם מדברים?

כנראה שכבר יצא לכם לשמוע עליו ויתכן שקיבלתם עליו המלצות מחבריכם לאימונים. ובכל זאת, אנחנו שמחים להציג בפניכם את מי שעשוי להפוך את האימונים שלכם ליעילים יותר ומשופרים יותר: תוסף משפר ביצועים – booster. בכמוסות שתכליתן שיפור ביצועים, ישנם שלושה רכיבים פעילים:

  • קפאין
  • קפסימקס
  • פיפרין

עם צריכת הבוסטר, תוכלו לתעל טוב יותר את הזמן שלכם ולהפיק את המקסימום מכל אימון! לקוות שיהיה לכם אימון מעולה? זו בהחלט אפשרות. להבטיח שיהיה לכם אימון מצוין, יעיל ומעצים? אפשרות טובה יותר! אז במה אתם בוחרים?

"איך עובדת צריכת הבוסטר?"

הבוסטר כשמו כן הוא – נועד לתת לכם דחיפה קלה, זאת עם שחרור חומצות שומן חופשיות וניצולן להפקת אנרגיה. כחצי שעה לפני תחילת האימון שלכם, השתמשו בכמוסה אחת של תוסף משפר ביצועים. אנחנו יכולים לנסות לתאר לכם במילים את חווית האימון הצפויה לכם עם צריכתו, אך בכדי להבין על מה אנחנו מדברים אתם צריכים לחוות אותה בעצמכם. תוצאות האימון שלכם עשויות להשתפר משמעותית!

"שיפור הביצועים שלי נשען אך ורק על תוסף בוסטר?"

בוודאי שלא. בוסטר לאימון הוא "תוספת" לעוד מגוון פעולות והרגלים שאימוצם עשוי לתרום לשיפור הביצועים שלכם. אימונים יעילים וביצועים מרשימים מותנים בהתמדה ועקביות, תזונת ספורט מתאימה, תוכנית אימון ההולמת את הכושר הגופני והמטרות שלכם, מאמן שמלווה את התהליך וכן הלאה. 

"כמה עולה תוסף בוסטר?"

הבוסטר ניתן לרכישה ישירות מהאתר שלנו בעלות של 99 שקלים עבור 30 כמוסות. כלומר, ל-30 אימונים שונים. מלבד הבוסטר – התוסף שמשפר ביצועים, עשויים לעניין אתכם מוצרים נוספים:

  • חטיפי חלבון ואבקות חלבון המסייעים להגיע לכמות החלבון היומית המומלצת
  • אבקת קראטין שתורמת לאנרגיה בזמן האימון ולהתאוששות לאחריו
  • ג'ל אנרגיה והתאוששות ועוד…

יש לכם שאלות על תוסף הבוסטר, אתם רוצים לדעת מהם הערכים התזונתיים של המוצרים ואילו יכולים להתאים לסוג הפעילות שלכם? פנו אלינו כעת ונשמח לסייע לכם. ואימון יעיל כבר איחלנו? 09-9669384

שתפו כדי שלכולם יהיה בריא וטעים Proud Instagram Proud Facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Proud Close