משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 180 שקלים

3 דקות protein powder

אבקת קדם אימון – נחוצה או מיותרת?

על אבקת טרום אימון יצא לכם לשמוע? יותר מדי מתאמנים מעידים על תחושות של עייפות במהלך האימון, מה שמעלה את השאלה: האם ישנן אבקות שניתן לצרוך לפני האימון? התשובה – חיובית! במהלך האימון, אתם מצפים מהגוף שלכם "לתת עבודה", לעמוד בכל הסטים ולהצליח למלא את הפקודות שהראש שולח לו. איכות האימון מבוססת בחלקה הגדול על […]

על אבקת טרום אימון יצא לכם לשמוע?

יותר מדי מתאמנים מעידים על תחושות של עייפות במהלך האימון, מה שמעלה את השאלה: האם ישנן אבקות שניתן לצרוך לפני האימון? התשובה – חיובית! במהלך האימון, אתם מצפים מהגוף שלכם "לתת עבודה", לעמוד בכל הסטים ולהצליח למלא את הפקודות שהראש שולח לו.

אבקת קדם אימון – נחוצה או מיותרת?

איכות האימון מבוססת בחלקה הגדול על האנרגיה שלכם, שמקורה כמובן במה שאתם אוכלים. לא אחת, המזון שאתם אוכלים לא מצליח לעמוד בדרישות הגוף, וכאן נכנס התפקיד של אבקת קדם האימון. לפני הרמת סט המשקולות הראשון או קטע הריצה, תוכלו גם אתם לצרוך אבקה שתספק לכם אנרגיה, ובהתאם תשפר גם את הביצועים שלכם.

אבקת קדם האימון – מה היא נותנת לכם?

כמתאמנים, גם אתם מודעים לכך שישנם אימונים טובים יותר וכאלו שקצת פחות. מה שהמון פעמים הופך אימון סטנדרטי לאימון מצוין, הן רמות האנרגיה שלכם. הודות לאבקת קדם האימון, תוכלו "להטעין" את גופכם באנרגיה חיונית, שתוכל לבוא לידי ביטוי באימון יסודי, איכותי ומוצלח.

מהם התכונות הבולטות של אבקות קדם האימון?

  • חיזוק ומינוף האנרגיה שכבר קיימת
  • תיעול האנרגיה לאימון איכותי ומוצלח
  • דחיית תחושת העייפות הטבעית בעקבות המאמץ

הקשר בין אבקת קדם אימון לתוצאות מרשימות

סביר להניח כי גם אתם חוויתם לפחות פעם אחת את הסיטואציה הבאה: פיניתם זמן ביום להגיע לחדר הכושר להתאמן, עליתם על בגדי הספורט, הגעתם למכון אך הרגשתם שזה "לא היום שלכם". לעתים, כמויות נמוכות של אנרגיה לא מצליחות להניע אתכם – לא את המיינד שלכם ולא את הגוף שלכם. תקיעות שכזו לא זרה למתאמנים, והמון פעמים היא מסתיימת בהרמת ידיים וויתור על האימון.

אפשר לדמות את אבקות קדם האימון למטען: לפני שאתם מתחילים את האימון, תוכלו להטעין את גופכם באנרגיה הנדרשת, והיא זו שתלווה אתכם לאורך כל האימון. מאחר ואתם נמרצים ומלאים באנרגיה, תוכלו להשלים כל אימון שלכם, לבצע אותו בדיוק ואיכות גבוהה וכך גם ליהנות מתוצאות. אבקת קדם האימון מספקת לכם אנרגיה, וכך גם שומרת על התמדה לאורך זמן המאפשרת לכם להתאמן בקביעות.

התדירות המומלצת לצריכת אבקת קדם האימון

כשם שלכל מתאמן יש תכנית אימונים שונה, כך גם ההמלצות באשר לתדירות הצריכה ניתנות באופן אישי. יחד עם תזונאית הספורט, תוכלו לגבש אסטרטגיה מתאימה לצריכת האבקה. השיקולים הנלקחים בחשבון הם תדירות הפעילות שלכם, ובעיקר סוגה – אימוני כוח, אירובי או שילוב של שניהם.

מה שבטוח הוא שאבקת קדם האימון מיועדת אך ורק לצריכה לפני תחילת האימון, ולא לאחריו.

"אפשר להשיג תוצאות מרשימות גם בלי צריכת אבקות?"

התשובה כמובן חיובית. עם זאת, חשוב לזכור: ישנם מתאמנים שמעידים כי הם לא נהנים באימונים, וכל אימון מוכתר כ"סבל". המוטיבציה להתאמן? אך ורק התוצאות. אל תשכחו לרגע כי הדרך חשובה לא פחות מהתוצאה, וכל עוד אתם לא נהנים מחדוות האימונים והפעילות, הרי שאתם מפסידים, ולא מעט.

אחת הסיבות לכך שהאימונים קשים, היא אותה עייפות שאיתה מגיעים מראש להתאמן. בנוסף, התשישות שחשים ככל שהאימון מתקדם לא מוסיפה גם היא. כתוצאה מכך, האימון הופך למטרד. 

אבקת קדם האימון עונה בדיוק על הצורך הזה, וביכולתה לספק לכם רמות גבוהות של אנרגיה שיאפשרו גם לכם ליהנות מהאימון שלכם.

שתפו כדי שלכולם יהיה בריא וטעים Proud Instagram Proud Facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Proud Close