אבקות חלבון מומלצות

אבקות חלבון מומלצות

אבקות חלבון איזולט - מה מייחד אותן?

אבקות חלבון מומלצות

אבקת חלבון – למי היא מיועדת?

 

אבקת חלבון מומלצת כחלק מתוספי תזונה לספורטאים ולכל מי שעוסק באימונים ספורטיביים שונים. אבקה זו תורמת להתפתחות השריר ובונה במהירות יחסית סיבי שריר, הנמתחים עקב ריצה.

 

החלבון הוא זה שעוזר לשרירים השונים להתאושש מהפעילות הספורטיבית ומפציעות. כמו כן, החלבון ממריץ את פעולת כדוריות הדם הלבנות ומגביר את חיוניותה של המערכת החיסונית, בעיקר לאחר אימונים ספורטיביים, הדורשים מאמץ מוגבר.

 

כל היתרונות הללו הניעו את מאמני התזונה ומאמני הספורט להמליץ על תוסף תזונה זה לכל המתאמנים. מחקרים שונים מצביעים על השינוי הרב החל בחוזקם של השרירים לאחר צריכת תוסף תזונה זה על פי תכנית שנקבעה מראש.

 

קיימת חשיבות רבה למועד נטילת אבקת החלבון, לפני או אחרי האימון . מכיוון שההנחיות הללו מבוססות על מחקרים חובקי עולם בתחום זה, המתאמנים שותים את האבקה המעורבבת במיץ נטול סוכר על פי לוח הזמנים שנקבע להם.

התוצאות מדברות בעד עצמן. הספורטאים מקבלים שינוי מהותי בבניית השריר ובחוסנו בחיי היום יום ובמיוחד לאחר פציעות, הגורמות נזק מהותי לשריר.

מהי אבקת חלבון?

 

אבקת חלבון נוצרת ממי גבינה, שנותרים בעת תהליך הגיבון. לאחר שהגבינות הקשות והרכות מוכנות נותרים במגשים מי גבינה, המכילים כמות גדולה ומרוכזת של חלבון בריא.

 

מי הגבינה מועברים למפעלים ייעודיים, אשר הופכים את הנוזלים בהליך ייצור מפוקח לאבקת חלבון, תוסף תזונה זה משמש, בעיקר, ספורטאים לצורך חיזוק שריר והעלאת מסת הגוף.

אבקות חלבון מומלצות

אבקות חלבון מומלצות

 

אבקת חלבון מומלצת מכילה הן ריכוז גבוה של איזולאט, שהוא חלבון איכותי יותר, והן אבקת חלבון קונסנטרייט. אבקות החלבון המומלצות הללו מיוצרות בכמה טעמים בכדי שהספורטאים יגוונו את התפריט שלהם וייהנו בכל פעם מטעמים חדשים.

 

חלבון מי גבינה בטעם קרם עוגיות

חלבון מי גבינה בטעם בננה

חלבון מי גבינה בטעם שוקולד

 

בכל אחד מהמארזים האלו קיים שילוב של חלבון איכותי, מי גבינה וחלבון מי גבינה איזולאט בשיעור 37%. שילוב זה מסייע מאוד בבניית שרירים ובחיזוקם.

 

תוסף תזונה זה מטפל בצורך של הספורטאים להוסיף חלבון לגופם לאחר שהם מאבדים חלבון רב בחיי היום יום ובאימונים. החלבון בעל תפקיד מרכזי בהתאוששות מאימונים מאסיביים ובהחלמה מפציעות והוא בונה מחדש את מסת השריר, במטרה להשיבו למצבו הפיזי בעבר.

 

אבקת חלבון איכותית זו מיוצרת במפעלים בבלגיה. מרכיבי האבקה נקבעים על פי התקנים הבינלאומיים המחמירים בתחום המזון. קיימת הקפדה רבה בתהליך הייצור על טיבם ומיונם של חומרי הגלם, כדי שהאבקה לא תכיל חומרים אסורים לשימוש לספורטאים.

 

המתאמנים נהנים מטעם משובח של אבקת חלבון מעולה שאינה מכילה סויה.

 

 

חטיפי חלבון

 

אפשר לצרוך גם חטיפי חלבון שונים, המיוצרים עם פירות או חומרי גלם שונים. המרקם הנח לאכילה והטעמים השונים אהובים מאוד על המתאמנים.

 

אפשר לרכוש חטיפי חלבון מומלצים בטעמי דאבל שוקולד, בוטנים, חמוציות, קרם עוגיות, בננה טופי וקוקוס, משקלו של כל אחד מהחטיפים נע בין 60-50 גרם.

 

קיימים גם חטיפים מומלצים, במשקל של 100 גרם כל אחד, בטעם בוטנים קרמל מלוח, המכיל בתוכו 35 גרם חלבון ובטעם שוקולד פאדג', המכיל 36.5 גרם חלבון.