משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 180 שקלים

3 דקות תזונה

הטרנדים החמים בתזונת הספורט ותוספי התזונה לשנת 2020

בכל שנה עולים עוד ועוד טרנדים בתחום התזונה והתוספים, המבטיחים כי הם מביאים עמם את הבשורה. כמתאמנים, שרוצים גם ליהנות מאוכל טוב וגם להשיג באמצעותו את התוצאות הטובות ביותר, אתם נוטים שלא לפסול טרנדים, אלא לנסות אותם. לצד טרנדים זמניים בלבד, ישנן גם קלאסיקות. שוק תוספי התזונה, אליו נכנס כעת גם מותג allin, מציע שלל […]

טרנדים חמים בתזונת ספורט

בכל שנה עולים עוד ועוד טרנדים בתחום התזונה והתוספים, המבטיחים כי הם מביאים עמם את הבשורה. כמתאמנים, שרוצים גם ליהנות מאוכל טוב וגם להשיג באמצעותו את התוצאות הטובות ביותר, אתם נוטים שלא לפסול טרנדים, אלא לנסות אותם.

לצד טרנדים זמניים בלבד, ישנן גם קלאסיקות. שוק תוספי התזונה, אליו נכנס כעת גם מותג allin, מציע שלל תוספים איכותיים לספורטאים מכל ענפי הספורט. עם צריכתם, מדווחים ספורטאים על תחושת חיוניות, על יכולת גבוהה של הגוף להתמסר לאימונים ועל תהליכי שיקום והתאוששות מהירים יותר. אתם לא רק האוכל שאתם אוכלים, אלא גם התוספים שאתם צורכים.

לפניכם הסבר קצר על תזונת הספורט וחשיבותה ומהו הטרנד החם ביותר בתחום תוספי המזון לשנת 2020.

אחת ולתמיד מהי תזונת ספורט?

לטובת אלו מכם שטרם נפגשו עם תזונאי או תזונאית ספורט, חשוב שתדעו מהי בכלל תזונת ספורט. כמתאמנים, ישנה חשיבות אדירה לאוכל שאתם אוכלים. אם גם אתם מרגישים עייפים באימונים, אתם רוב שעות היום רעבים ואתם גם לא רואים תוצאות, כנראה שהתפריט שלכם לא מתאים לכם. תפקידם של תזונאי הספורט הוא לבנות לכם תפריט. הפרמטרים שנלקחים בחשבון כוללים את סוגי האימונים, תדירות האימונים, אורח החיים שלכם, המזון שאתם אוהבים ומשקל גופכם.

תפריט התזונה שנכתב בעבורכם מסיר את כל סימני השאלה ונותן לכם מענה מלא: כמה קלוריות לצרוך ביום, באילו שעות כדאי לאכול, מה אוכלים לפני ואחרי אימון, כמה מים אתם נדרשים לשתות, כמה פעמים כדאי לשלב אבקות או חטיפי חלבון וגם לעתים תקבלו מהתזונאי מתכונים.

טרנדים בתחום תוספי התזונה לשנת 2020 – מה מחכה לכם?

תזונאי הספורט לא רק בונה בעבורכם תפריט, אלא גם ממליץ על שילובם של תוספי התזונה. חיי המדף של טרנדים אינם ארוכים, אך ישנם תוספים מעולים שהם הרבה מעבר לטרנד חולף של תזונת ספורט. לא משנה מהו ענף הספורט בו אתם עוסקים, הרי שתכליתם של תוספי התזונה הוא לסייע לכם לשפר את הביצועים שלכם. כל עוד הצריכה מאוזנת ומבוקרת, תוך שהיא מותאמת לאופי הפעילות ומשקלכם, אתם עתידים ליהנות משביעות רצון גבוהה מאד.

בוסט לאימון – BOOSTER

אחד המוצרים המדוברים ביותר נכון להיום הינו הבוסטר. כמתאמנים, אין עוד דבר שתרצו יותר מאשר אימון מוצלח, כזה שהצלחתם לבצע אותו בדיוק, באנרגיה גבוהה ובחדוות ביצוע. הבוסטרים מגיעים בצורה של כמוסות, כאשר הצריכה מתבססת על כמוסה אחת כחצי שעה לפני האימון. המטרה של הבוסטר הינה להעצים את התוצאות. בכל כמוסה ישנם 3 רכיבים פעילים: קפאין, פיפרין ו- CAPSIMAX. הודות לרכיבים אלה, תוכלו לשפר ביצועים ולשלול את החשש, כי תחושו עייפים ותשושים במהלך האימון.

תוספי תזונה לכל הספורטאים

כשם שחטיפי החלבון וכן אבקות חלבון התרחבו אל אנשים פעילים גופנית בשלל ענפי ספורט, כך גם תוספי התזונה. שנים רבות התוספים סבלו ממיתוג שגוי, ככאלו המיועדים אך ורק לספורטאים העוסקים בספורט תחרותי. בפועל, כל עוד האימונים הם חלק בלתי נפרד משגרת חייכם, שילוב תוספי התזונה בתזונת ספורט באופן מבוקר יוכלו לקדם גם אתכם. תוספי המזון, המבוססים על ויטמינים, חלבונים ומינרלים, משלימים את המאמץ הכפול שלכם באימונים ובהיצמדות לתפריט התזונה. עם צריכתם, תוכלו ליהנות מרמות גבוהות יותר של אנרגיה, היעדר עייפות ותהליכי שיקום מהירים ויעילים יותר.

שתפו כדי שלכולם יהיה בריא וטעים Proud Instagram Proud Facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Proud Close