משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 180 שקלים

2 דקות protein bars

עושים לכן סדר: חשיבות צריכת חלבון לנשים

אין עוררין על היותן של נשים כבנות המין היפה והחזק. הן מסוגלות לבצע מגוון רחב של פעולות בעת ובעונה אחת, מביאות ילדים לעולמנו, וכן עוברות תהליכים פיזיולוגיים ונפשיים שגברים ככל הנראה לא היו יכולים לבצע בשום צורה.   בד בבד, בשנים האחרונות אנו עדים למגמה הולכת וגוברת בקרב נשים שמבינות את חשיבות השמירה על אורח […]

חשיבות צריכת חלבון לנשים

אין עוררין על היותן של נשים כבנות המין היפה והחזק. הן מסוגלות לבצע מגוון רחב של פעולות בעת ובעונה אחת, מביאות ילדים לעולמנו, וכן עוברות תהליכים פיזיולוגיים ונפשיים שגברים ככל הנראה לא היו יכולים לבצע בשום צורה.

 

בד בבד, בשנים האחרונות אנו עדים למגמה הולכת וגוברת בקרב נשים שמבינות את חשיבות השמירה על אורח חיים בריא וקיום פעילות גופנית סדירה.

 

כפועל יוצא מכך הן מקפידות על תזונה איכותית הכוללת צריכת מוצרי חלבון המהווה תוסף משלים לארוחות השגרתיות במהלך היום. חטיפי חלבון לנשים – כל האמת

 

על אף העבודה הקשה של המתאמנות אשר מקפידות על קיום משטר אימונים ותזונה מוקפדים, עדיין קיימת לעיתים סטיגמה שגורסת כי צריכת מוצרי חלבון, לרבות אבקות חלבון או חטיפים, עשויה לגרום לנשים לפתח גוף שרירי יתר על המידה.

 

ובכן, הרשו לנו לסבר לכם את האוזן, שכן מדובר בלא פחות מ-FAKE NEWS !

חשיבות צריכת חלבון לנשים

חטיפי חלבון לנשים – כל האמת

בהמשך לסטיגמה השגויה, חשוב להבין כי על מנת לקדם תהליך של חיטוב וירידה במשקל, עלינו לפעול על בסיס תפריט מותאם לירידה ואיבוד מסת שומן. 

 

על כן, צריכה על בסיס קבוע של חטיפי חלבון צריכה להתבצע אפוא בהתאמה לתפריט התזונתי הכולל, כך שמחד היא תאפשר להגיע למכסת החלבונים היומית הדרושה לצרכי בריאות וחיזוק מערכת השרירים בגוף, ומאידך לא תוביל לחריגה מסך הקלוריות היומי הנצרך (שכן אחרת לא ניתן יהיה לממש כהלכה את תהליך החיטוב). 

 

בדיקה מעמיקה יותר של איכות חטיפי החלבון מגלה כי מלבד כמות נאה של חלבון (בין 25-35 גרם חלבון לחטיף) אלו מכילים גם כמות פחמימות גבוהה (40-60 גרם לחטיף), כמו גם שומן והעשרה של ויטמינים ומינרלים, כמו מגנזיום, אשלגן, נתרן ועוד.

התכלית העיקרית של חטיפי החלבון היא למעשה לספק לנו ארוחה מלאה מבחינה קלורית אשר טומנת בחובה את כל אבות המזון והמרכיבים התזונתיים הנחוצים לנו.

 

על הדרך, מדובר גם "בנשנוש" איכותי המוצע במגוון טעמים המאפשרים לנו לסגור פינה, בין אם במהלך שגרת העבודה הלחוצה, מיד לאחר אימון גופני או אפילו תוך כדי נהיגה.

 

חשוב לציין גם את חשיבות צריכת חטיפי החלבון כחלק מחלון הזדמנויות המכונה גם בעגה המקצועית "חלון אנאבולי", המגדיר פרק זמן של כשעה מסיום האימון הגופני, אשר במהלכו יש לצרוך את מנת החלבון הדרושה על מנת לאפשר קיום של תהליכי פירוק ובנייה מחדש של השריר בצורה מיטבית. 

 

גם עבור נשים מדובר במרכיב חשוב, שכן שרירים חזקים יותר יסייעו ליציבות וחוזק הגוף בביצוע מטלות יומיומיות וכן יעניקו לו מראה בריא ומחוטב.

שתפו כדי שלכולם יהיה בריא וטעים Proud Instagram Proud Facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Proud Close