משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 180 שקלים

3 דקות תזונה

חטיפי חלבון טבעוניים – במה הם שונים מהרגילים?

אז מה היה עד היום? הייתם משקיעים זמן ומאמץ בגיחה לחנויות טבע לרכישת פרודוקטים יקרים והכנת חטיפי חלבון home made. ומה יכול להיות מרגע זה? לאמץ מעט את האצבעות, להקליק באמצעותן על העכבר ולהזמין חטיפים עשירים בחלבון שיגיעו עד לפתח הבית שלכם. במידה שהתפריט שלכם מבוסס אך ורק על מזונות מן הצומח, תשמחו לדעת כי […]

אז מה היה עד היום? הייתם משקיעים זמן ומאמץ בגיחה לחנויות טבע לרכישת פרודוקטים יקרים והכנת חטיפי חלבון home made. ומה יכול להיות מרגע זה? לאמץ מעט את האצבעות, להקליק באמצעותן על העכבר ולהזמין חטיפים עשירים בחלבון שיגיעו עד לפתח הבית שלכם.

במידה שהתפריט שלכם מבוסס אך ורק על מזונות מן הצומח, תשמחו לדעת כי חטיפי חלבון טבעוניים הגיעו אל allin. דבר נוסף שלבטח ישמח אתכם הוא להבין כי למרות שישנם הבדלים בין החטיפים – הטבעוני והרגיל, הם מזעריים. אז רגע לפני שאתם נותנים את הביס הראשון בחטיף שיקל את צריכת החלבון שלכם, לפניכם כל מה שבאמת חשוב לדעת. 

חטיפי חלבון טבעוניים VS חטיפים רגילים – מה ההבדל ביניהם?

לנו ב-allin היה חשוב לספק לקהל המתאמנים הטבעוני חוויית צריכה מושלמת, המעוצבת על ידי ערכים תזונתיים טובים וטעמים מצוינים. כבר תבינו בעצמכם כי למרות שישנם הבדלים בין החטיפים – הטבעוני והחלבי, הם אינם "דרמטיים". כלומר, הערך שתקבלו מהחטיף הטבעוני כמעט זהה לערך שמספקים החטיפים הרגילים. ערכנו עבורכם השוואה קצר בין שני חטיפים: חטיף חלבון טבעוני בטעם אגוזי לוז, וחטיף חלבון "רגיל" (חלבי) בטעם קרם עוגיות. אז מהם ההבדלים שמצאנו?

  • מקור החלבון – לא תופתעו כי כל אחד מהחטיפים – החלבי והטבעוני, עשוי מחלבונים שונים. בעוד החטיף "הרגיל" עשוי מתערובת של חלבוני חלב, חטיפי חלבון טבעוניים אך ורק מחלבונים מן הצומח (אורז, סויה ואפונה). 
  • כמות החלבון – בסופו של דבר, מה שבאמת מעניין אתכם (ותתקנו אותו אם אנחנו טועים), הוא כמה גרם חלבון יש בחטיף. מאחר שמקורם של החלבונים בחטיף הטבעוני הוא מהצומח, רבים סבורים כי כמות החלבון בו בהכרח נמוכה. האמנם? הפתעה: בעוד בחטיף החלבי יש כ-17 גרם חלבון בחטיף של 60 גרם, בחטיף הטבעוני יש כ-16 גרם חלבון בחטיף במשקל זהה. כלומר, כמות החלבון (כמעט) זהה. 
  • סך הקלוריות – אז מה מגדיר את חטיף החלבון כ"איכותי"? הערכים התזונתיים שלו כמובן. ואכן, אי אפשר להזכיר את הערכים התזונתיים, מבלי להתעכב גם על האנרגיה (קלוריות) שיש בכל אחד מהחטיפים. ב"חטיף" הרגיל יש כ-209 קלוריות, בעוד בזה הטבעוני כ-212 קלוריות (כן, הבדל של 3 קלוריות בלבד). 
  • טעמם של החטיפים – את ההשוואה נסכם במבחן החשוב ביותר: מבחן הטעם. חטיפי חלבון טבעוניים שונים מעט בטעמם מאלו הרגילים מסיבה פשוטה: רשימת המרכיבים בהם שונה והם אינם מכילים חלב (שכידוע, תורם מאד בטעמו הדומיננטי). באותה הנשימה, נדגיש כי החטיפים הטבעוניים מספקים חווית אכילה נפלאה המעוצבת על ידי מרקם וטעם.

אז מה אתם אומרים: יש הבדל בין החטיפים? אנחנו מזמינים אתכם לנגוס בחוויה חדשה של טעם, מרקם וערכים תזונתיים נפלאים! לפרטים נוספים אודות חטיפי חלבון טבעוניים של allin, התקשרו – 1-700-50-79-79

שתפו כדי שלכולם יהיה בריא וטעים Proud Instagram Proud Facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Proud Close