משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 180 שקלים

3 דקות supplements

קריאטין – לשיפור הביצועים שלכם!

אחד מתוספי המזון המדוברים ביותר לאחרונה הוא הקריאטין. התכונות של הקריאטין בשידוך לשביעות הרצון הגבוהה מהשימוש בו, העניקו לו לא אחת התואר "תוסף התזונה המומלץ ביותר לטובת שיפור ביצועים". עם צריכה מאוזנת, מבוקרת ומדודה של קריאטין, תוכלו גם אתם ליהנות מאימונים איכותיים יותר ומתוצאות טובות יותר. צריכת הקריאטין מתחלקת ל-2: צריכה בשלב ההעמסה צריכה בשלב […]

אחד מתוספי המזון המדוברים ביותר לאחרונה הוא הקריאטין. התכונות של הקריאטין בשידוך לשביעות הרצון הגבוהה מהשימוש בו, העניקו לו לא אחת התואר "תוסף התזונה המומלץ ביותר לטובת שיפור ביצועים". עם צריכה מאוזנת, מבוקרת ומדודה של קריאטין, תוכלו גם אתם ליהנות מאימונים איכותיים יותר ומתוצאות טובות יותר.

קראטין – לשיפור הביצועים שלכם!

צריכת הקריאטין מתחלקת ל-2:

 • צריכה בשלב ההעמסה
 • צריכה בשלב התחזוקה

תוסף התזונה קריאטין, הכירו גם אתם!

המון מתאמנים חולקים את אותה התחושה: בכל יום מופיע טרנד אחר, שמבטיח שיפור ביצועים, אנרגיה מעולה ותוצאות יוצאות מן הכלל. ואכן, ישנם תוספי התזונה, בעיקר אלו המכוונים לקהל המתאמנים, שיוצאים חדשות לבקרים בהבטחות גדולות. במקרה של הקריאטין, מדובר על תוסף תזונה שביסס את מעמדו לא על בסיס יחסי ציבור מופלאים, אלא על בסיס שביעות הרצון הגבוהה של אלו הצורכים אותו.

ניתן לצרוך אותו באמצעות אבקה או כמוסות.

הודות לקריאטין, תוכלו ליהנות מאפקט משולש:

 • שיפור ביצועים באימונים – גם באלו האינטנסיבים ביותר
 • סיוע בתהליכי ההתאוששות לאחר האימון
 • תרומה להגדלת נפח השרירים

בהגדרתו, הקריאטין מיועד לשיפור הביצועים. עם זאת, חשוב לדעת עבור אילו תחומי פעילות הוא רלוונטי בעיקר:

 • כדורעף
 • כדורגל
 • שחייה
 • ריצה
 • קפיצה לגובה/לרוחק
 • רכיבה על אופניים

"מטרת האימון שלי היא חיטוב. קריאטין לא מתאים לי?"

בוודאי שכן! לצד ענפי הספורט שצויינו, תוסף התזונה קריאטין יכול לסייע גם לאלו מכם שעוסקים בחיטוב וחיזוק הגוף. צריכת הקריאטין משפיעה באופן ישיר על רמות האנרגיה ושיפור הביצועים, מה שיאפשר לכם להפיק מכל אימון את המיטב.

"ישנה אפשרות לצרוך קריאטין באמצעות מזון?"

בהחלט! לא במקרה ישנה המלצה חמה לבנות תפריט מסודר עם תזונאית מזון. בהתאם לצרכים ולבקשות שלכם, נבנה בעבורכם תפריט מותאם אישית! כך לדוגמא, תוכלו לציין כי חשוב לכם מאד לצרוך מזונות עם כמות גבוהה של קריאטין.

במקרים שכאלו, סביר כי תזונאית הספורט תמליץ על צריכה יומית של דגים ובשר.

האתגר הגדול של תזונאי הספורט עם הבקשה לכלול מזונות עשירים בקריאטין, הוא תהליך הבישול. כמות הקריאטין שבסטייק או בדג הסלמון לדוגמא, קטנה משמעותית עם תהליך הבישול. לכן, חשוב לציין כי על מנת שאכן תוכלו ליהנות מהאפקט של הקריאטין כמשפר ביצועים, עליכם לצרוך אותו גם כתוסף.

מתעייפים מהר באימונים? הקריאטין בהחלט יכול לסייע

לפני שיומלץ לכם להשתמש בתוסף התזונה קריאטין, חשוב יהיה להבין מהי המוטיבציה שלכם. לדוגמא: לא מעט מתאמנים מדווחים על תחושת עייפות זמן קצר לאחר תחילת האימון. גם באימונים שנחשבים פחות אינטנסיבים כדוגמת רכיבה, תחושת העייפות יכולה לצוף ולפגוע ברצף ואיכות האימון.

צריכת הקריאטין יכולה בהחלט לסייע עם דחיית תחושת העייפות, זאת הודות לכמות המרוכזת והגדולה המסופקת הודות לתוסף.

אין לצרוך אותו ללא הכוונה מקצועית, ומבלי שאתם מודעים לאופי הצריכה לרבות תדירות וכמות, כמו גם היכרות עם תופעות הלוואי האפשריות.

חשוב לדעת: צריכת הקריאטין לא מתיימרת להיות קסם המספק תוצאות ללא עבודה קשה. עם צריכת תוסף התזונה, תוכלו לחוש באנרגיה גבוהה יותר שתאפשר לכם ליהנות מביצועים איכותיים יותר. לדוגמא: במידה ואתם מתאמנים בהרמת משקולות, הרי שכל סט שתבצעו יאופיין ברמות דיוק גבוהות.

זיכרו כי הקריאטין הינו "תוספת" לכל מה שאתם כבר מימלא עושים, ואין להישען עליו כתוסף פלא שמספק תוצאות ללא עבודה.

שתפו כדי שלכולם יהיה בריא וטעים Proud Instagram Proud Facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Proud Close