משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 180 שקלים

3 דקות protein powder

חומצות אמינו חיוניות למתאמנים

חשוב לדעת: חומצות האמינו כולן חיוניות בתפקודן ובתרומתן לגוף. במקרה זה, מילת התואר "חיוניות", מבקשת לתאר את העובדה כי הגוף איננו יודע לייצר אותן בעצמו. המשמעות? יש לספק את החומצות באמצעות מזון ותוספי תזונה. המוטיבציה שלכם כמתאמנים: שיפור הביצועים מהי המוטיבציה שלכם להבטיח אספקה אידיאלית של חומצות האמינו החיוניות? התשובה פשוטה למדי: שיפור הביצועים שלכם. […]

חומצות אמינו חיוניות למתאמנים

חשוב לדעת: חומצות האמינו כולן חיוניות בתפקודן ובתרומתן לגוף. במקרה זה, מילת התואר "חיוניות", מבקשת לתאר את העובדה כי הגוף איננו יודע לייצר אותן בעצמו. המשמעות? יש לספק את החומצות באמצעות מזון ותוספי תזונה.

המוטיבציה שלכם כמתאמנים: שיפור הביצועים

מהי המוטיבציה שלכם להבטיח אספקה אידיאלית של חומצות האמינו החיוניות? התשובה פשוטה למדי: שיפור הביצועים שלכם. על מנת שגם אתם תוכלו להגיע לתוצאות מעולות, אתם נדרשים להפגין יכולות באימונים.

מה שקורה לא אחת הוא שמתאמנים וספורטאים חשים תשישות וחוסר אנרגיה בזמן האימון. כתוצאה מכך, ישנה תגובת שרשרת של ביצועים בינוניים ותוצאות שמאחרות להגיע. חומצות האמינו החיוניות, תורמות לשיפור הביצועים וגם לתהליכי ההתאוששות שלאחר האימון.

כל בן אדם זקוק לחומצות האמינו, אך אתם – כמתאמנים, זקוקים להן אפילו יותר. כמתאמנים קבועים או ספורטאים מקצועיים, יש לכם מטרות ברורות. כל אימון שלכם הינו צעד נוסף בדרך לכבישת המטרה – החל מחיטוב ועד העלאת מסת השריר.

עם אספקה איכותית ומבוקרת של חומצות האמינו החיוניות, ניתן להפיק את מלוא הפוטנציאל שבכל אימון!

איזולאוצין, לאוצין וואלין – הכירו את שלושת חומצות האמינו החיוניות

בסופו של דבר, כל מה שאתם רוצים בעיקר הוא להבטיח שהגוף שלכם יקבל את שהוא צריך. עם זאת, חשוב שגם אתם תדעו מה נכנס לגופכם ומהי מידת ההשפעה של כל חומצה עליו. מהם התפקידים העיקריים של כל חומצה?

  • לאוצין – אספקת אנרגיה לשרירים
  • ואלין – סיוע בייצור תאי השריר
  • איזולאוצין – תרומה בתהליכי ההתאוששות שלאחר האימון

אז איך מספקים לגוף את חומצות האמינו החיוניות? בעיקר על בסיס תזונה מתאימה ומאוזנת הגדושה בחלבון איכותי. תזונאית הספורט שתבנה בעבורכם את תפריט התזונה, תשלב בתפריט שלכם מזונות עשירים בחומצות האמינו, כך שהגוף שלכם יוכל ליהנות מאספקה מאוזנת ואיכותית.

המטרה: אימונים שניתן להפיק מהם את המיטב! באילו מזונות ישנן חומצות אמינו חיוניות?

  • ביצים
  • קינואה
  • בשר בקר

חומצות אמינו חיוניות לגוף – אבקת BCAA

חומצות האמינו חיוניות לכל אדם, ובטח שלספורטאים. כידוע, לא תמיד תפריט התזונה הקבוע מצליח לענות על צרכיו של הגוף, אך אין זה אומר כי לא ניתן למלא אחר הצרכים האלו. עולם תוספי התזונה מציע מניפה רחבה של מוצרים, שעם צריכתם ניתן לדייק את הכמות הנדרשת, המומלצת והחיונית לגוף.

כך לדוגמא, עם אבקת BCAA.

גם למתאמנים באימונים אירוביים וגם למתאמנים באימוני כוח, ה-BCAA יכולה לתרום. המטרה העיקרית של צריכת האבקה היא לשמר את רמות האנרגיה, ולדחות את תחושת העייפות הבלתי נמנעת.

איך חומצות האמינו יכולות לתרום גם לכם?

  • אתם חשים באנרגיה גבוהה במהלך האימון
  • אנרגיה גבוהה מאפשרת לכם לדייק כל סט באימון
  • כתוצאה מכך, אתם מפגינים יכולות גבוהות באימון
  • כל אלו הופכים את האימון לאפקטיבי יותר!

גוף האדם הוא פלא, אך גם הפלא הזה לעתים זקוק לעזרה חיצונית בדמות תוספי התזונה. הגוף כאמור, איננו יודע לייצר בעצמו את חומצות האמינו לאוצין, ואלין ואיזולאוצין. לכן, ההמלצה היא לצרוך את תוסף התזונה בשילוב תפריט תזונה מאוזן ועשיר בחלבונים איכותיים.

כך, תוכלו גם אתם להפיק את המיטב מכל אימון שלכם!

שתפו כדי שלכולם יהיה בריא וטעים Proud Instagram Proud Facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Proud Close