משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 180 שקלים

3 דקות protein powder

חשיבותם של תוספי התזונה לספורטאים

אם גם אתם שואלים את עצמכם מהם התוספים המומלצים, מהי תדירות הצריכה המומלצת ובאיזה שלב כדאי לצרוך אותם, אתם שואלים את השאלות הנכונות. תפריט תזונת הספורט שלכם, הנבנה על ידי תזונאי ספורט בתאמה מלאה אליכם, יכלול בתוכו גם אבקות חלבון, חטיפי חלבון ותוספי תזונה מתאימים. תוספי התזונה – מהם באמת מעניקים לכם? מתאמנים רבים למדו […]

אם גם אתם שואלים את עצמכם מהם התוספים המומלצים, מהי תדירות הצריכה המומלצת ובאיזה שלב כדאי לצרוך אותם, אתם שואלים את השאלות הנכונות. תפריט תזונת הספורט שלכם, הנבנה על ידי תזונאי ספורט בתאמה מלאה אליכם, יכלול בתוכו גם אבקות חלבון, חטיפי חלבון ותוספי תזונה מתאימים.

תוספי התזונה מהם באמת מעניקים לכם?

מתאמנים רבים למדו את מה שהם צריכים ללמוד בדרך הקשה: אימוני כושר, יעילים ככל שיהיו, לא מספיקים על מנת לספק תוצאות. כל תוכנית אימונים צריכה להיות משודכת לתפריט תזונה מתאים. רק שידוך הרמוני שכזה, יספק את התוצאות, ההישגים וההצלחה. כיום, מדברים על כך שמאזן הכוחות בכל הקשור לתוצאות הוא כ- 20% אימונים ועוד כ-80% תזונה מתאימה.

על מנת להמחיש את חשיבות התזונה בכל הקשור לתוצאות, אפשר לתת את הדוגמא הקלאסית: אימוני כוח שלאורכם נהרסים השרירים. לא משנה כמה תתאמצו באימון, הרי שללא תזונה מבוססת חלבונים לאחר האימון, השרירים לא ישתקמו ולא יתחדשו. תוצאות? לא תראו.

ואיך התוספים באים לידי ביטוי? תוספי תזונה לספורטאים, כל עוד הם נצרכים בכמויות מאוזנות ובהמלצת תזונאי הספורט, יכולים לעשות פלאים. הם תורמים רבות הן לשיפור הביצועים שלכם במהלך

האימון והן להתאוששות מהירה שתוביל לתוצאות והישגים טובים יותר.

חשיבותם של תוספי התזונה לספורטאים

השילוש הקדוש אימונים, תזונה ותוספי תזונה

למעשה, מדובר על שילוש קדוש ובלתי נפרד. כל עוד אתם מגדירים מטרה וגם רוצים לכבוש אותה, עליכם להיצמד לדרך המלך ולהימנע מדרכי קיצור. רק טוטאליות מוחלטת לתuכנית האימונים, תפריט התזונה שלכם וצריכת תוספי התזונה, תקדם אתכם ותאפשר לכם ליהנות מטעם ההצלחה.

תפריט התזונה שלכם לא תמיד יספק לגוף את כל שהוא צריך

תוספי תזונה לספורטאים מספקים לגופכם, בין היתר, גם את מה שהמזון לא מספק לו. ישנם ספורטאים המדווחים על קשיים לאורך האימון וגם לאחריו. התרחיש האידיאלי הוא שהמזון יספק לגוף את כל שהוא צריך על מנת להתמודד עם העומסים באימונים ועם ההתאוששות שלאחריו. בפועל, כיום ברור כשמש, כי גם תזונה מאוזנת ומותאמת אישית לא תמיד תוכל לספק את כל הצרכים והחוסרים של הגוף. תוספי התזונה? דווקא כן.

מה מכילים תוספי התזונה?

תוכלו לצרוך את התוספים בתור אבקות או כמוסות, כאשר כל תוסף עונה על צורך אחר. ככלל, התוספים מכילים ויטמינים, מינרלים וחלבונים. בהתאם לסוג הפעילות שלכם (כוח או אירובי), תדירות האימונים, משקל הגוף ותפריט התזונה שלכם, יותאמו לכם תוספי התזונה שישלימו את האימונים ותפריט התזונה. לרוב, הצריכה מתבצעת על בסיס יומי והודות לה מדווחים ספורטאים רבים על תחושת באלנס, אנרגיה גבוהה יותר ויכולת התאוששות מהירה לאחר האימונים.

תוכנית אימונים אישית? תפריט תזונה אישי

האימון הראשון שלכם מתחיל עם בניית תוכנית אימונים אישית. כשם שהתכנית שנבנית לכם ייחודית ומותאמת ספציפית אליכם, כך גם יש להתייחס לתפריט התזונה. ישנה מניפה רחבה של תוספים אפשריים ורק לאחר תשאול נרחב אודות סוג האימונים שלכם, האינטנסיביות והמטרות שלכם, תקבע תדירות צריכת התוספים וסוגם.

אנו שמחים לעדכן, כי מותג allin מתרחב גם לתחום תוספי התזונה. בקרוב מאוד, נשתף אתכם בתוספים החדשים שלנו, זמינות המוצרים ונקודות המכירה.

שתפו כדי שלכולם יהיה בריא וטעים Proud Instagram Proud Facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Proud Close