משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 180 שקלים

ג'ל אנרגיה – כל מה שאתם צריכים לדעת על המוצר

כספורטאים, החשש הגדול ביותר שלכם (ככל הנראה), הוא לאבד אנרגיה. איבוד אנרגיה גם יכול לפגוע ברגע האמת בתחרות חשובה, אך גם בשגרת האימונים שלכם, אשר התנהלותה התקינה תלויה באותה אנרגיה חיונית. סביר להניח כי גם אתם שמעתם לא אחת על גל אנרגיה, שמטרתו ברורה: לספק אנרגיה עם השפעה מידית, תוך שצריכת "האנרגיה" זמינה ופשוטה. הג'ל […]

כספורטאים, החשש הגדול ביותר שלכם (ככל הנראה), הוא לאבד אנרגיה. איבוד אנרגיה גם יכול לפגוע ברגע האמת בתחרות חשובה, אך גם בשגרת האימונים שלכם, אשר התנהלותה התקינה תלויה באותה אנרגיה חיונית.

סביר להניח כי גם אתם שמעתם לא אחת על גל אנרגיה, שמטרתו ברורה: לספק אנרגיה עם השפעה מידית, תוך שצריכת "האנרגיה" זמינה ופשוטה. הג'ל אינו מכביד על מערכת העיכול בזמן אמת, כך שבפעולתו הוא מטיב ומספק מניפה רחבה של יתרונות. צריכת הג'ל מבטיחה ספיגה מהירה, שמירה על אנרגיה ואפשרות ליהנות מביצועים טובים ומשופרים.

גל אנרגיה מתאים לכל הספורטאים ולכל המתאמנים, לרבות:

  • בודי-בילדרים
  • שחיינים
  • רוכבי אופניים
  • אצנים

ג'ל אנרגיה

צריכת ג'ל האנרגיה – איך היא מסייעת לכם?

ג'ל אנרגיה מספק פחמימות זמינות, המסייעות בשיפור הביצועים ובשמירה על רמות אנרגיה גבוהות. ישנם סוגים שונים של ג'ל אנרגיה, כאשר בכולם ישנן כמויות גבוהות יחסית של סוכר. עם צריכת הסוכר המרוכזת, נשמרות רמות האנרגיה הנדרשות, כאשר האספקה מתבצעת תוך שניות ספורות. צריכת הג'ל מומלצת לספורטאים, העוסקים בפעילות ממושכת כדוגמת ריצה, לאורכה יש צורך לשמור על רמות אנרגיה מאוזנות. מדובר על צריכה מאד פונקציונלית, כך שיש לצרוך את הג'ל בכמות ההולמת את סוג הפעילות ומשך הפעילות.

אחד היתרונות הבולטים ביותר של ג'ל אנרגיה טמון דווקא באופן צריכתו: בפועל, תוכלו להכניס אל גופכם כמויות אדירות של אנרגיה באמצעות ארוחות מאוזנות, אך בעת פעילות אינטנסיבית או תחרות, הרי שאתם זקוקים למענה מהיר וזמין. גל אנרגיה מספק לכם את כל האנרגיה הנדרשת מבלי שאתם באמת צריכים להתאמץ או להקדיש לטובת הצריכה זמן רב.

מומלץ בהחלט להתייעץ עם תזונאי ספורט לפני הצריכה, בעיקר לפני תחרות גדולה בה ישנו תכנון לצרוך את הג'ל. יש להימנע מצריכת יתר, שכן היא יכולה להוביל לסימפטומים לא נעימים בדמות בחילות, כאבי בטן ולעתים גם הקאות. מאחר והג'ל מבוסס על סוכרים, יש להקפיד על כמות מבוקרת ומומלצת.

תדירות צריכת הג'ל – מה חשוב לדעת?

את הג'ל יש לצרוך רק בתחרויות ארוכות, בהן נדרשים הספורטאים להפגין יכולות גופניות לאורך שעות. הדוגמה הקלסית היא כמובן תחרויות הריצה הארוכות, שיכולות להימשך מספר שעות כמו במרתונים. על פי רוב, מומלץ לצרוך את הג'ל פעם אחת בשעה, כאשר הפרמטרים שישפיעו על תדירות הצריכה הינם משקל הגוף ואינטנסיביות הפעילות. מטבע הדברים, מתאמנים ששוקלים יותר יזדקקו לכמות גבוהה יותר של ג'ל. יש להתייעץ עם תזונאי ספורט לטובת קבלת המלצה מקצועית באשר לתדירות הצריכה.

בנוסף, מומלץ לנסות ולצרוך את הג'ל עוד טרם התחרות, זאת במטרה לבצע "היכרות" בינו ובין גופכם. תוכלו באימונים שאתם מבצעים להבחין בביצועים שלכם לפני צריכת הג'ל, ולאחר צריכת הג'ל. מדובר על אינדיקציה נפלאה שיכולה לשקף בפניכם את עד כמה הוא מטיב עמכם.

הג'ל מוצע בטעמים נפלאים, אך מומלץ לשתות איתו מים

מאחר ומדובר על מוצר שברובו מכיל סוכר, כדאי מאד לתכנן את צריכתו עם מים. ישנם ספורטאים שעבורם צריכת הג'ל היא בוסט סוכר מפנק, אך גם ישנם אלו שמעדיפים לטשטש את הטעם ואת ריכוז הסוכר הגבוה – בטח בזמן תחרות.

את הג'ל ניתן למצוא בטעמי קפה, פירות יער וקרמל מלוח, כאשר הוא מגיע באריזות קטנות של כ-35 גרם, המכילות כ-100 קלוריות. נצלו את צריכת הג'ל גם לצריכת מים, כך שתוכלו לשמור על מאזן הנוזלים שלכם לאורך התחרות או האימון. לבחירתכם, ניתן לרכוש ג'ל אנרגיה עם או בלי קפאין.

אולי יעניין אתכם גם – חטיפי חלבון | גיינרים מומלצים

שתפו כדי שלכולם יהיה בריא וטעים Proud Instagram Proud Facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

2 תגובות

    Proud Close