משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 180 שקלים

3 דקות תזונה

גיינרים מומלצים: גיינרים לעליה במסת שריר

מחפשים גיינרים מומלצים לעליה במסת שריר? כמובן! גיינרים הם מתנה לעולם הספורט. הם חוסכים זמן, מאמץ ומשאבים לאלו המתאמצים לעלות במשקל ומתקשים בשל חילוף חומרים גבוה, או לחלופין, לא מספיקים לאכול כמו שצריך; חיילים, סטודנטים, או עסוקים במירוץ החיים. בסקירה זו נעבור על יתרונות הגיינרים לעליה במסה שלנו ונדבר על הטעמים החדשים שפיתחנו במיוחד עבורכם. […]

מחפשים גיינרים מומלצים לעליה במסת שריר? כמובן! גיינרים הם מתנה לעולם הספורט. הם חוסכים זמן, מאמץ ומשאבים לאלו המתאמצים לעלות במשקל ומתקשים בשל חילוף חומרים גבוה, או לחלופין, לא מספיקים לאכול כמו שצריך; חיילים, סטודנטים, או עסוקים במירוץ החיים.

בסקירה זו נעבור על יתרונות הגיינרים לעליה במסה שלנו ונדבר על הטעמים החדשים שפיתחנו במיוחד עבורכם. תחזיקו חזק, זה הולך להיות טעים. מזין. ובריא. בואו נבין מה הם גיינרים מומלצים:

גיינרים מומלצים

אז מה ההבדל בין גיינרים לאבקת חלבון? 

גיינרים לעליה במסה, בשונה מאבקת חלבון, עשירים בתכולת קלוריות גבוהה, יחד עם שלושה חומצות אמינו חיוניות; ואלין, לאוצין, ואיזולאוצין.

אילו מספקים לגוף יתרונות נוספים יחד תמיכה קלורית גבוהה בהשוואה לאבקות חלבון. אבקות חלבון, לעומתם נועדו לספק כמות גבוהה של חלבון ולא של קלוריות.

ההבדל המרכזי, אם כן, נעוץ במטרתם המרכזית. אבקות חלבון מספקות לכם חלבון כמרכיב עיקרי, בעוד גיינרים מספקים לכם קלוריות כמרכיב עיקרי. 

ואלין, לאוצין, ואיזולאוצין 

שלושת חומצות אמינו החשובות הללו ממלאות תפקיד חיוני בגופנו. הן חשובות לסינתזת חלבון , התאוששות שרירים לאחר אימון וחילוף חומרים.

שתיים מהן – לאוצין ואיזולאוצין – מוגדרות כ'חומצות אמינו חיוניות' אשר אינן מיוצרות על ידי הגוף אלא מתקבלות על ידי מזון או תוספי תזונה.

נעבור כעת על היתרונות המרכזיים של שלושת חומצות האמינו הללו. 

סינתזת חלבון; בנייה ותיקון של רקמת שריר 

סינתזת חלבון הוא תהליך בו הגוף בונה חלבונים חדשים. תהליך זה חשוב במיוחד עבור ספורטאים שכן הם נמצאים בתהליך של בנייה ותיקון רקמת שריר לאחר ביצוע פעולות מאומצות בחדר כושר- אימוני הרמת משקולות למשל.

בתקופה זו, הגוף דורש אספקת קבועה של חומצות אמינו אלה על מנת לתמוך בסינתזה של חומרים חדשים. 

חילוף חומרים; בשריר ולא בכבד 

חומצות אמינו מסועפות (BCAA) כוללות שלוש חומצות אמינו חיוניות ביניהן לאוצין, ואיזולאוצין, נקלטות במהירות על ידי רקמת השריר כיוון שהן עוברות בו את חילוף החומרים ולא בכבד. 

בשל כך, הן מקדמות צמיחת והתאוששות שרירים לאחר פעילות גופנית, מה שהופך אותן למרכיב פופולארי בתוספי תזונה, וגם בגיינרים שלנו.

יתרונות נוספים של חומצות האמינו הללו כוללים הפחתת נזק ועייפות שרירים, שיפור ביצועי אימון והגברת סיבולת. 

נעים מאוד; גיינרים מומלצים בטעמים וניל, קרם עוגיות ושוקולד בלגי 

נכון, אתם רואים נכון. אנחנו מתגאים בטעמים הכי מדליקים של גיינרים לעליה במסת שריר שמכסים את כל האופציות הקולינריות הפופולריות ביותר.

יש לנו גיינר מומלץ בטעמי וניל, קרם עוגיות, או שוקולד בלגי (מי מאיתנו לא אוהב שוקולד?) אנחנו מבטיחים לכם הנאה צרופה.

זאת יחד עם צריכה של חומצות אמינו חיוניות, כמות קלורית גבוהה, ובעיקר- צריכה איכותית של תוספי מזון שלא רק תתן לכם את מה שהגוף שלכם צריך, אלא גם תזמין אתכם לטעום עוד ועוד.

כשמדובר בגיינרים לעליה במסת שריר – הטעם חשוב מאוד, אנחנו יודעים. כמו גם האיכות. אנו בAllinpro מזמינים אתכם לנסות את הגיינרים שלנו עוד היום ולקבל את הגוף שתמיד חלמתם עליו.

אם חיפשתם גיינר מומלץ, עוד יכול לעניין אתכם:

שתפו כדי שלכולם יהיה בריא וטעים Proud Instagram Proud Facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Proud Close