תוספי תזונה לספורטאים

תוספי תזונה לספורטאים

אבקות חלבון איזולט - מה מייחד אותן?

תוספי תזונה לספורטאים

תזונה נכונה ותוספי תזונה לפעילות ספורטיבית יעילה

לכל ספורטאי, על פי סוג הספורט שבו הוא עוסק ועל פי כמות האימונים השבועית, מותאמת התוכנית המתאימה ביותר של נטילת תוספי מזון לספורטאים. זאת בנוסף להקפדה על 6-4 ארוחות מאוזנות, המכילות חלבון איכותי ופחמימה.

לתוספי התזונה יש ייעוד ומטרה. הרכב של תוספי תזונה לספורטאים מסוים מתאים לאנרגיה ולהתאוששות לאחר מאמץ פיזי, אחר מתאים לחיזוק ולבניית הגוף או לעיצוב וחיטוב הגוף.

 

תוספי התזונה הינם מרכיב חשוב באורח החיים, הכולל אימונים יום יומיים כדי שהגוף יהיה מסוגל לעמוד במאמץ הפיזי הרב. חשוב לצרוך אותם על פי תכנית מסודרת, אשר נקבעת על ידי יועצי תזונה, בהתאם לאימונים ולזמנים הנכונים לנטילתם.

 

תוספי תזונה לספורטאים

 

ייצור תוספי תזונה

חברת נאנו פוד הנה חברה וותיקה ואמינה ששמה לה למטרה לייצר תוספי תזונה לספורטאים בהיצע נרחב המתאימים לספורטאים. כל תוספי התזונה מיוצרים בהתאם לתוצאות של מחקרים רפואיים, המעודדים צריכת תוספים איכותיים המורכבים גם מפירות, צמחים ומי גבינה.

 

מפעלי הייצור פועלים ברחבי העולם על פי התקן הבינלאומי המחמיר ISO2000. כל המוצרים מיוצרים תחת בקרת איכות קפדנית במיוחד לאורך פסי הייצור ובתום הליך הייצור.

 

כל מוצרי המפעל הינם בטיב מעולה ומיוצרים מחומרי גלם משובחים ללא פשרות. החברה מחדשת לעיתים תכופות את מבחר מוצריה כדי ליצור חדשנות ורענון עבור המתאמנים.

 

אבקות חלבון מי גבינה

אבקת חלבון מיוצרת משאריות מי הגבינה הנוצרים בהליך ייצורן. מי הגבינה הנוזליים הופכים עם הזמן לאבקה, הם מכילים ריכוז גבוה של חלבונים, הנחוצים ביותר לחיזוקם של המתאמנים.

 

אבקת החלבון המשולבת גם בחומצות אמינו משמשת לבנית השרירים השונים בגוף ולהעלאת המסה שלהם בזמנים רגילים ובעיקר לאחר פציעה. ספורטאים מוהלים את הכמות המומלצת במיץ בעל גלוקוז נקי, שנספג ואינו מתפרק במערכת העיכול. ההמלצה הינה לצרוך את תוספי החלבון לאחר מאמץ פיזי מיוחד.

 

אבקת מי הגבינה מעולה עבור כל מי שמעוניין לבנות שרירים חזקים ומפותחים. התוצאות נראות תוך פרק זמן קצר, לאור ההשפעה המשמעותית של תוספי החלבון על הגוף.

 

חטיפי חלבון הטעימים מיוצרים בטעמים שונים, כגון: קרם עוגיות, קוקוס, תות חמוציות ועוד, הם מוצעים בחפיסות הנמכרות לנוחות הצרכנים בשני גדלים: במשקל 100 גרם או במשקל 60-50 גרם.

תוספי תזונה לספורטאים

 

חטיפים וג'ל להתאוששות ואנרגיה

לפני הפעילות הספורטיבית או במהלכה מומלץ לאכול תוספי מזון לספורטאים, שהם חטיפי אנרגיה, המאוששים את הגוף ומעניקים לו אנרגיה למהלך האימון כולו.

החטיפים מיוצרים בטעמים מפתיעים כמו ספירולינה, תות וכלורלה או לחילופין גוג'י ברי קקאו וצ'יה.

ג'ל אנרגיה מאפשר קליטת סוכר זמין, מאזן את הנוזלים בגוף ומוסיף לו חומצות אמינו והכל ללא גלוטן.

 

חטיפים לעיצוב וחיטוב הגוף

המתאמנים, שמטרתם היא חיטוב ועיצוב הגוף והורדה במשקל, צורכים תוספי תזונה לספורטאים, המכילים סיבים תזונתיים פרה-ביוטיים, חלבון חלב איזולאט ועוד. הטעמים המיוחדים, כגון: פירות יער וחמאת בוטנים, משלבים בין הטעמים הנפלאים להשגת המטרות.