משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 180 שקלים

3 דקות תזונה

גיינרים לעלייה במשקל

גיינרים הם תוספי עלייה במשקל. הם נועדו לסייע לאנשים להגדיל את מסת הגוף שלהם, במיוחד לאלה שמתקשים לעלות במשקל עקב גורמים כגון חילוף חומרים מהיר או פעילות גופנית אינטנסיבית. תוספים אלה מספקים דרך נוחה להגדיל את צריכת הקלוריות ולסייע בהגדלת מסת השרירים. זה המקום להבין קצת על גיינרים לעלייה במשקל – איך הם פועלים, למי […]

גיינרים הם תוספי עלייה במשקל. הם נועדו לסייע לאנשים להגדיל את מסת הגוף שלהם, במיוחד לאלה שמתקשים לעלות במשקל עקב גורמים כגון חילוף חומרים מהיר או פעילות גופנית אינטנסיבית. תוספים אלה מספקים דרך נוחה להגדיל את צריכת הקלוריות ולסייע בהגדלת מסת השרירים. זה המקום להבין קצת על גיינרים לעלייה במשקל – איך הם פועלים, למי כדאי לצורך אותם, מתי לצרוך אותם וכיצד לשלבם בתזונה מאוזנת ואחראית.

גיינרים לעלייה במשקל

מהם גיינרים ובאיזה אופן הם פועלים 

גיינרים נחשבים לקטגוריה פופולרית של תוספי תזונה, המשלבים אבות מזון חיוניים כמו פחמימות, חלבונים ושומנים. מטרתם העיקרית לספק תכולת קלוריות גבוהה במנה אחת נוחה לצריכה. לעתים קרובות הם מיוצרים כך שניתן יהיה לערבב אותם בקלות עם נוזלים כגון מים או חלב, ליצירת משקה  שייק עתיר קלוריות. המטרה העיקרית היא לאפשר למשתמש להגיע בקלות לעודף קלורי, מתוך מטרה לעלות במשקל, הן במסת שריר והן בשומן. ההרכב שלהם מבוסס על: 

  1. חלבונים – אבני הבניין של רקמת השריר. תכולת החלבון עוזרת לשיקום שרירים והגדלתם, לאחר אימונים אינטנסיביים.
  2. פחמימות – מקור אנרגיה מהיר. נועד למלא את מאגרי הגליקוגן בשרירים וסיוע למניעת פירוק מהיר של חלבונים.
  3. שומנים בריאים – מספקים קלוריות מרוכזות. 

למי גיינרים לעלייה במשקל מתאימים ולמי לא?

גיינרים נועדו מטבעם לבעלי מבנה גוף רזה באופן טבעי, שמתקשים לעלות במשקל באמצעות מזון בלבד. הם מתאימים ביותר גם לספורטאים ומפתחי גוף שעוסקים באימון גופני קפדני. כמו כן, יפיקו מהם תועלת אנשים בעלי חילוף חומרים מהיר בהרבה מהממוצע. אנשים עם חילוף חומרים מהיר במיוחד עשויים להתקשות להגיע למשקל רצוי, ללא צריכת תוספת קלוריות נכבדה. מצד שני, הם לא מתאימים לאנשים הסובלים מעודף משקל. פחות מתאימים לאנשים שאינם פעילים ולא מתכוונים להתחיל להתאמן או לעסוק בספורט. 

מתי לצרוך ואיך לשלב גיינרים בתזונה נכונה

מקובל להמליץ על צריכה לאחר אימונים, בין ארוחות או לפני השינה. צריכה לאחר אימון מספקת חומרים מזינים שתומכים בהתאוששות השרירים וצמיחתם. שתיית שייק גיינר כנשנוש בין הארוחות תעזור להגדיל את צריכת הקלוריות הכוללת. שייק לפני השינה מסייע לשיקום שרירים במהלך הצום בשינה. 

לתזונה נכונה, ודאו ששאר התזונה שלכם מורכבת ממזונות מלאים ומאוזנים, כולל חלבונים רזים, פחמימות מורכבות, שומנים בריאים והרבה פירות וירקות. הקפידו על שתייה מרובה לאורך היום, שכן תחושת השובע עלולה להיתרגם בטעות לתחושת חוסר צמא. צרכו את התוספים בתבונה. מטרתם להשלים את התזונה הרגילה שלכם, לא להחליף אותה לחלוטין.

בחירת החברה הנכונה שמספקת תוספים לספורטאים היא קריטית. העדיפו תמיד חברה אמינה ומוקפדת. רצוי לעיין מקרוב ברשימת המרכיבים, הקפידו על תוספים בעלי מקורות חלבון איכותיים, פחמימות ושומנים בריאים. בחרו רק חברה שפועלת לפי תנאי ייצור נאותים (GMP) ומבצעת בקרת איכות מוקפדת. לאנשים שלא מתפשרים על איכות, מוצרי אולאין – תזונת ספורט עם כל היתרונות.

שתפו כדי שלכולם יהיה בריא וטעים Proud Instagram Proud Facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Proud Close