משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 180 שקלים

3 דקות תזונה

גיינרים כשרים

שמירת כשרות היא משימה חשובה, הגם שלא תמיד פשוטה. תוספי מזון לספורטאים מכילים רכיבים שונים, ביניהם חומצות אמינו, חלבון מהחי או מהצומח, ויטמינים שונים. אלה חיוניים לצמיחה ותיקון של רקמות שריר, כמו גם להתאוששות, לעלייה במסת שריר וצריכת קלוריות. האם רכיבים אלה כשרים? שמירה על ערכים חשובה לא פחות משמירה על הגוף שלנו. אנחנו ב'אולאין' […]

שמירת כשרות היא משימה חשובה, הגם שלא תמיד פשוטה. תוספי מזון לספורטאים מכילים רכיבים שונים, ביניהם חומצות אמינו, חלבון מהחי או מהצומח, ויטמינים שונים. אלה חיוניים לצמיחה ותיקון של רקמות שריר, כמו גם להתאוששות, לעלייה במסת שריר וצריכת קלוריות. האם רכיבים אלה כשרים? שמירה על ערכים חשובה לא פחות משמירה על הגוף שלנו. אנחנו ב'אולאין' מבינים את זה ולכן בשורות הקרובות נשמח לדבר על מהם גיינרים כשרים וכיצד הם יכולים לסייע לכם.

גיינרים כשרים

מה זה גיינר כשר ולמי הוא מיועד? 

גיינר כשר הוא תוסף תזונה עשיר בקלוריות המיועד לספורטאים המתקשים לעלות במשקל בשל חילוף חומרים גבוה, לאנשים עסוקים שלא מספיקים לצרוך כמות קלורית מספיקה לאורך היום (תלמידי ישיבה, מורות בבית הספר וכו) או לאלה המחפשים לעלות במשקל בשל מטרות שונות. חלקן בריאותיות, חלקן אסתטיות. כיוון שעלייה במשקל דורשת צריכה גבוהה של קלוריות, בעיקר דרך מזון, המשימה לא תמיד פשוטה והיא מצריכה זמן ומשאבים, כמו גם אנרגיה. גיינרים פותרים את הבעיה הזו. הם חוסכים זמן, אנרגיה ומאמץ ומאפשרים לכם לצרוך כמות קלורית גבוהה בזמן קצר.  

מה היתרונות של גיינרים כשרים? 

גיינרים מגבירים צמיחה ותיקון של רקמת שריר, מקדמים התאוששות מהירה לאחר אימון וממספקים לגוף שלוש חומצות אמינו חשובות ששתיים מהן אינן ניתנות לייצור על ידי הגוף (ומתקבלות דרך מזון). נעבור כעת בפירוט על היתרונות המרכזיים של הגיינרים שלנו. 

המטרה הראשית; צריכת קלוריות גבוהה 

גיינרים מכילים כמות גבוהה של קלוריות, מה שמאפשר לכם לעלות במשקל ולהגדיל מסת שריר. אם אתם נאבקים במשקל הגוף ומתקשים לעלות במשקל- תכולת הקלוריות הגבוהה המוצעת בגיינרים עשויה לקצר לכם את הדרך ליעד שלכם ולהביא אתכם למשקל הרצוי. 

חלבון; צמיחה ותיקון של רקמת שריר 

גיינרים עשירים בחלבון, נוסף על כמות קלורית גבוהה. חלבון חשוב לתיקון וצמיחה של רקמת שריר לאחר אימון כיוון שהשריר בונה את עצמו ומאחה קרעים. צמיחה ותיקון שרירים חשובה במיוחד לאחר אימוני התנגדות, בהם, נגרמים קרעים קטנים בסיבי השריר, אותם הגוף מתקן בעזרת חלבון. 

גליקוגן; פחמימות לאחר אימון

פחמימות חשובות לחידוש מאגרי הגליקוגן בשרירים, אילו עשויים להתרוקן לאחר אימון גופני. צריכה של גיינרים המכילים פחמימות לאחר אימון, מסייעת לגוף להשיב לעצמו במהירות את מאגרי הגליקוגן ומספקת לו את האנרגיה הדרושה על מנת להתאושש.  

מחפשים גיינרים כשרים שהם גם טעימים וגם מספקים רמת קלוריות גבוהה?

אנחנו ב'אול אין' מבינים את החשיבות של שמירה על כשרות, יחד עם עמידה בסטנדרטים גבוהים של איכות. הגיינרים שלנו מתהדרים בכשרות הרבנות עפולה (אבקת רכיבי חלב נוכרי). הגיינר כשר שלנו מגיע בשלושה טעמים פופולריים; וניל, קרם עוגיות ושוקולד בלגי. אנחנו מזמינים אתכם לנסות גיינרים כשרים ועל הדרך להנות מטעמים עשירים ומגוונים, יחד עם התקדמות לעבר יעדי משקל שתמיד חלמתם עליהם. 

שתפו כדי שלכולם יהיה בריא וטעים Proud Instagram Proud Facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Proud Close