משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 180 שקלים

3 דקות תזונה

למה תמיד עדיף שיהיה אתכם חטיף חלבון? 

חטיפי חלבון הם תחנות כוח קטנות המספקות אנרגיה מתמשכת לאורך היום ושומרות עלינו מנפילת סוכר וצריכת מתוקים רק כדי 'להרגיע את הרעב'. הם מהווים פתרון אולטימטיבי עבור אלה המחפשים להשלים את מנת החלבון היומית שלהם, לצרוך יותר סיבים תזונתיים ולשמור על איזון רמת האנרגיה והתפקוד הקוגניטיבי. בין אם אתם ספורטאים ששוקלים את מנת החלבון שלכם […]

חטיפי חלבון הם תחנות כוח קטנות המספקות אנרגיה מתמשכת לאורך היום ושומרות עלינו מנפילת סוכר וצריכת מתוקים רק כדי 'להרגיע את הרעב'. הם מהווים פתרון אולטימטיבי עבור אלה המחפשים להשלים את מנת החלבון היומית שלהם, לצרוך יותר סיבים תזונתיים ולשמור על איזון רמת האנרגיה והתפקוד הקוגניטיבי. בין אם אתם ספורטאים ששוקלים את מנת החלבון שלכם בדייקנות או רק מחפשים לצרוך חלבון ממקורות נוספים – חשוב שתדעו מה תפקיד החלבון בגופנו ומדוע חשוב לשמור על רמות סוכר תקינות בגוף. 

לקנות או להכין חטיפי חלבון

מדוע חשוב לשמור על רמות סוכר תקינות?

שמירה על רמת סוכר תקינה בדם עוזרות לנו לשפר את רמת האנרגיה הכללית שלנו ואת מצב הרוח. הן עוזרות לנו להרגיש ערניים, ממוקדים ופרודוקטיביים יותר לאורך היום. נוסף על כך הן מונעות אכילת יתר ועלייה במשקל, יחד עם מגוון מצבים בריאותיים כרוניים כגון סוכרת מסוג 2 ומחלות לב. 

איך סוכר קשור לחטיפי חלבון? 

שאלה יפה. חטיפי חלבון, וחלבון בכלל, מספקים מקור מתמשך של אנרגיה שלא מאופיין ב'פיקים' של אנרגיה המגיעים לאחר צריכה של סוכרים. חלבון מתפרק בגוף לחומצות אמינו המשמשות את גופנו לביצוע מגוון פונקציות כגון בנייה ותיקון רקמות ושמירה על בריאות העצמות. בניגוד לפחמימות ושומנים- לחלבון לוקח יותר זמן להתעכל, מה שעוזר להגביר את תחושת השובע עד ידי שחרור הורמונים המאותתים על תחושת מלאות וסיפוק. תחושה זו עוזרת לנו להימנע מצריכת פחמימות ומזונות עתירי סוכר. 

חלבון: שיפור ביצועים 

חלבון נחוץ לגופנו לייצור נוירוטרנסמיטורים. אלה כימיקלים המאפשרים לתאי מוח לתקשר זה עם זה. נוירוטרנסמיטורים מעורבים במגוון רחב של תפקודים קוגניטיביים וביניהם זיכרון, מצב רוח וקשב. רמת הסוכר בדם משפיעה אף היא על התפקוד הקוגניטיבי שלכם – כאשר רמות הסוכר בדם שלכם אינן יציבות אתם עשויים להגיע לצניחה של אנרגיה ולאחר מכן לפיק מהיר של אנרגיה בעקבות צריכת סוכר. חלבון, לעומת זאת, מספק מקור יציב לאנרגיה שיכול לשמור על יציבות הסוכר בדם ותומך בתפקוד מוח בריא. 

לסיכום,

חלבון מהווה מקור יציב ומתמשך לאנרגיה, זאת בהשוואה לסוכרים ופחמימות הזמינים לנו בקלות. יחד עם זאת, השלמה של מנת חלבון יומית אינה משימה קלה כיוון שרוב המזונות שאנו צורכים אינם משופעים בחלבון ולכן חטיפי חלבון מציעים אופציה נוחה וטעימה להגברת כמות החלבון בגופכם ובכך לשמור על אנרגיה מתמשכת לאורך כל היום.

מחפשים את חטיף החלבון המושלם עבורכם? 

אנחנו ב'אולאין' לא חושבים רק על צריכת החלבון שלכם אלא גם על הטעם. זו הסיבה שפיתחנו עבורכם מגוון חטיפי חלבון בטעמים מדהימים. זה הזמן שלכם להנות מממתק טעים שהוא גם בריא, גם מזין וגם שומר עליכם אנרגטיים וחדים במהלך היום. אנחנו מזמינים אתכם ליהנות מהטעמים החדשים שלנו ובטוחים שנראה אתכם שוב ושוב.. מי יודע? אולי גם בחדר הכושר.

שתפו כדי שלכולם יהיה בריא וטעים Proud Instagram Proud Facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Proud Close