משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 180 שקלים

3 דקות תזונה

מתאמנים וצריכים לעלות במשקל? יש לנו פתרון

בחדר הכושר או על מגרש הספורט, ניתן לזהות הבדלים ניכרים במבני גוף. ישנם כאלה שהם מטבעם בעלי מבנה גוף גדול. אחרים, הינם בעלי מבנה גוף קטן יותר ומסת שרירים נמוכה. אם אתם מתאמנים באופן קבוע אבל עדיין מתקשים לעלות במשקל, יש לנו את הפתרון בשבילכם. הפתרון נקרא גיינרים. זהו תוסף שמיועד לספורטאים, שאבקת חלבונים בלבד […]

בחדר הכושר או על מגרש הספורט, ניתן לזהות הבדלים ניכרים במבני גוף. ישנם כאלה שהם מטבעם בעלי מבנה גוף גדול. אחרים, הינם בעלי מבנה גוף קטן יותר ומסת שרירים נמוכה. אם אתם מתאמנים באופן קבוע אבל עדיין מתקשים לעלות במשקל, יש לנו את הפתרון בשבילכם. הפתרון נקרא גיינרים. זהו תוסף שמיועד לספורטאים, שאבקת חלבונים בלבד איננה די יעילה עבורם. 

מתאמנים וצריכים לעלות במשקל? - יש לנו פתרון

גיינרים – הפתרון לעלייה במשקל בקרב מתאמנים 

אפשר להגדיר את הגיינרים בתור סוג של אבקת חלבון משודרת. מדובר בפתרון תזונתי, שמאפשר למתאמנים לקבל תוספת נכבדה של קלוריות וכן חומרים מזינים נוספים. אלה אבקות שמכילות חלבונים, פחמימות, שומנים וחומצות שומן. החלבונים שבאבקות עשויים לכלול אבקת מי גבינה, קזאין וכן חומצות אמינו מסועפות. מטרת החלבונים היא לשפר התאוששות לאחר אימון, להגדיל מסת שריר ולשמור על בריאות השרירים בזמן אימון ולאחריו. הפחמימות מספקות לגוף אנרגיה זמינה. דוגמא לפחמימות זמינות – מלטודקסטרין (פחמימה מורכבת) וכן סוכרים שמתפרקים מהר כגון פרוקטוז. כמו כן, גיינרים מכילים שומנים, שיש להם תפקיד חשוב. זהו מקור לאנרגיה לטווח ארוך, הם נדרשים לתפקודים פיזיולוגיים שונים, ספיגת ויטמינים, תפקוד מערכת העצבים ועוד. שומנים בעלי שרשרת בינונית וגם שומנים לא רוויים נחשבים לאיכותיים וחשובים במיוחד וכן חומצות שומן כגון אומגה 6 ו-אומגה 3. 

מי זקוק לגיינרים איכותיים 

כאמור, גם גיינרים וגם אבקות חלבון לספורטאים מכילים כמות נכבדה של חלבונים. אולם אבקות החלבון הנקיות, שנועדו להגדיל מסת שרירי ולסייע בהתאוששות מאימון, אינן פתרון מספק עבור אחוז מסוים מהמתאמנים. אם אבקות חלבון המבוססות למשל על מי גבינה נדרשות לבוני גוף או למי שרוצה מסת שרירים משופרת, הרי שגיינרים מהסוג האיכותי נדרשים במצבים אחרים. למשל:

  1. גיינרים מיועדים לאנשים שצריכים להוסיף לא רק מסת שריר את גם מסת שומן. 
  2. הם נדרשים לאנשים בעלי מבנה גוף רזה מטבעם, אשר מתקשים לצרוך בכל יום את כמות הקלוריות המומלצת. 
  3. גיינרים למטרת עלייה במשקל יכולים להועיל לאנשים בעלי מבנה גוף ממוצע ומטה, בעלי חילוף חומרים מאוד גבוה. 
  4. פתרון זה יכול להתאים גם לאנשים בתת משקל וכן למתאמנים שאורח החיים העמוס שלהם גורם להם "לפספס" ארוחות. כלומר, אבקות אלה יכולות להתאים גם כתחליף ארוחה מאוזן. 

ההבדל בין גיינרים שונים וחשיבותו 

ההבדל בין גיינרים לבין אבקות חלבון איכותיות טמון ביחס שבין החלבון לבין הפחמימות. ככל שהמתאמן הינו בעל חילוף חומרים מהיר או שהוא זקוק ליותר תוספת במשקל, כך עדיף לבחור גיינרים עם יחס גבוה יותר בין חלבון לשומן ולפחמימות. ככל שמשקל הגוף מתקרב ליעד שלכם, כך רצוי לעבור לאבקות חלבון שמכילות פחות פחמימות. 

בקרו בעמודי המוצרים של אולאין, שם תמצאו מגוון גיינרים ואבקות חלבון ברמה גבוהה. לרשותכם מגוון טעמים שיהפכו כל מנה לארוחה מזינה וגם טעימה.

שתפו כדי שלכולם יהיה בריא וטעים Proud Instagram Proud Facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Proud Close