משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 180 שקלים

3 דקות תזונה

מה מכיל משקה אנרגיה של allin ובמה הוא שונה משאר המשקאות בשוק?

אם יש משהו שכמעט כולם יוכלו להסכים עליו, זה הרצון לשמור על רמת אנרגיה גבוהה. אנרגיה גבוהה מאפשרת לנו להישאר מפוקסים, ולא רק בהיבטים מנטליים אלא גם בביצועים ספורטיביים. אנרגיה גבוהה חיונית לספורטאים, הן ברמות הגבוהות והן ברמות של ספורטאים חובבים ואוהבי הכושר והבריאות. בין שפע משקאות האנרגיה הקיימים בשוק, מתבלט מאוד משקה אנרגיה של […]

אם יש משהו שכמעט כולם יוכלו להסכים עליו, זה הרצון לשמור על רמת אנרגיה גבוהה. אנרגיה גבוהה מאפשרת לנו להישאר מפוקסים, ולא רק בהיבטים מנטליים אלא גם בביצועים ספורטיביים. אנרגיה גבוהה חיונית לספורטאים, הן ברמות הגבוהות והן ברמות של ספורטאים חובבים ואוהבי הכושר והבריאות. בין שפע משקאות האנרגיה הקיימים בשוק, מתבלט מאוד משקה אנרגיה של allin, שהוא המילה האחרונה. 

מה מכיל משקה אנרגיה של allin ובמה הוא שונה משאר המשקאות בשוק?

משקה אנרגיה של allin – allin inERGY  

בהרבה משקאות אנרגיה הקיימים בשוק, ניתן למצוא אנרגיה ממקורות זמינים. זאת אומרת, פחמימות וסוכרים, שמתוגברים לעיתים עם קפאין. אין ספק כי השילוב הזה בהחלט יכול לסלק עייפות ולהקנות מרץ, אבל האם זה מספיק? משקה אנרגיה של allin מביא עימו משהו נוסף וייחודי ולמעשה הרבה הרבה יותר. 

מדובר במשקה פונקציונלי שפותח בהתאמה מלאה לספורטאים שרוצים יותר. הוא מתאים מאוד לשימוש בסמוך לפעילות וההרכב שלו מכיל לא מעט דברים טובים. כך למשל BCAA – שילוב של חומצות אמינו שעוברות פירוק מהיר ואיכותי בשרירים. לעומת זאת, המשקה דווקא לא מכיל סוכר! זה הופך אותו לבשורה של ממש ולמשהו מיוחד לעומת כל השאר. 

מלבד BCAA, המשקה של אולאין אינרג'י שמשאיר את הספורטאים מפוקסים ואנרגטיים, מכל של ויטמינים מסדרה B וכן קפאין. בחברה מדווחים כי הפיתוח נעשה על ידי מומחים ונבדק על ידי ספורטאים מנוסים, על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר. 

משקה אנרגיה, מתי כדאי לצרוך אותו?

המרכיבים של המשקה נועדו להפוך אותו לאנרגטי ובריא יותר, עבור ספורטאים שרוצים באמת ערך נוסף. לא סוכרים ריקים ופחמימות שנותנים תחושה של מרץ אבל לאחר מכן מביאים עימם תחושה של "דאון" וירידת ביצועים. וכדי ליהנות מהשפעה מיטבית, כדאי גם להבין מתי ובאיזה שלב לשתות את משקה האנרגיה. ואגב, המשקה הזה מגיע בגרסה מוגזת קלות, שהופכת את הלגימה לנעימה במיוחד. 

את המשקה כדאי לצרוך סמוך לפני התחלה של פעילות, אימון או תחרות. ההשפעה יחסית מהירה, אבל יש גם ממד אינדיבידואלי. כלומר, נסו ותראו באיזה אופן אתם חווים את תוספת המרץ הזאת. כאשר האימון או התחרות מתארכים, ניתן בהחלט ללגום מן המשקה תוך כדי תנועה. ומה שמעניין הוא שרבים מספרים כי הם חווים עלייה מנטלית לאחר הצריכה, מה שהופך אותו מתאים לפני או במהלך יום עבודה חשוב, לקראת בחינה ובכל זמן שבו תרצו להיות בפוקס, ולא רק בזמן הספורט! 

כמה הערות חשובות:

  • משקאות האנרגיה אינם תחליף לתזונה מסודרת ובריאה. 
  • חשוב לצרוך במתינות, בהתאם לאורח החיים שלכם, אינטנסיביות האימון ומבנה גוף.
  • במהלך תחרויות ארוכות או מקצועיות, תוכלו לשקול להשתמש בפתרון קומפקטי ויעיל שנקרא ג'ל אנרגיה. 

הישגים וביצועים חשובים לכם? רוצים להרגיש טוב בזמן פעילות? משקה האנרגיה של אולאין אינרג'י – משקה מנצח מבית טוב. 

שתפו כדי שלכולם יהיה בריא וטעים Proud Instagram Proud Facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Proud Close