משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 180 שקלים

3 דקות תזונה

טעמים של חטיפי חלבון

דמיינו שאתם נוגסים בחטיף עמוס באגוזי לוז פריכים תוך כדי ידיעה שאתם מתדלקים את הגוף שלכם בחומרים מזינים ובריאים. נשמע חלום, נכון? אז חטיפי חלבון. חטיפי חלבון הם פתרון מושלם עבור ספורטאים המחפשים להשלים את מנת החלבון היומית שלהם לאחר אימון ומהווים פתרון לרבים מאיתנו המנהלים חיים בקצב מהיר ומתקשים לדאוג לעצמנו לתזונה נכונה ומסודרת. […]

דמיינו שאתם נוגסים בחטיף עמוס באגוזי לוז פריכים תוך כדי ידיעה שאתם מתדלקים את הגוף שלכם בחומרים מזינים ובריאים. נשמע חלום, נכון? אז חטיפי חלבון. חטיפי חלבון הם פתרון מושלם עבור ספורטאים המחפשים להשלים את מנת החלבון היומית שלהם לאחר אימון ומהווים פתרון לרבים מאיתנו המנהלים חיים בקצב מהיר ומתקשים לדאוג לעצמנו לתזונה נכונה ומסודרת. הם מזינים, מספקים לנו סיבים תזונתיים וחלבונים. בסקירה זו נעבור על כמה מחטיפי החלבון שלנו ונכין את בלוטות הטעם שלכם לחוויה חדשה. בין אם אתם טבעוניים, צמחוניים או סתם מעדיפים חמאת בוטנים- חשבנו על כולכם. 

טעמים של חטיפי חלבון

טבעונים שבינינו וגם מי שסתם אוהב: אגוזי לוז! 

חטיף אגוזי הלוז שלנו הוא לא רק טבעוני אלא גם חטיף שאי אפשר לעמוד בפניו. הוא מציע את הטוב מכל העולמות; גם חלבון ממקור צמחי, גם חופש מרגשות אשם וגם כל החלבון שאתם צריכים. בין אם אתם טבעוניים שמחפשים חלופה לחטיפים מסורתיים, רגישים ללקטוז או סתם חובבי אגוזי לוז- החטיף הזה בדיוק בשבילכם. ערך חלבוני לחטיף: 16 גרם חלבון. 

סכנת התמכרות: קשיו קרמל

שילוב של קשיו עם קרמל הוא שילוב מעניין, לכל מי שמבין. ואנחנו בטוחים שאתם מבינים. אז תתכוננו לנגוס בקרם עמוס באגוזי קשיו הטובלים במתיקות עשירה של קרמל. כל מה שיעזור לכם לעבור את היום שלכם תוך כדי תמיכה מלאה ביעדי הכושר שלכם. ערך חלבוני לחטיף: 17.5 גרם חלבון. 

חברו הטוב של קשיו קרמל: בוטנים קרמל 

אנחנו שוב מגיעים עם קרמל, והפעם- יחד עם בוטנים. לחובבי הבוטנים שבינינו, לרודפי הבמבה ומנשנשי הבוטנים- טבלנו את הבוטנים שאתם אוהבים בחומר הממכר ביותר בעולם הממתקים- קרמל. תתכוננו לחוויה עשירה בטעמים ומזינה את הגוף שלכם בדיוק כפי שאתם צריכים. ערך חלבוני לחטיף: 20 גרם חלבון. 

שוב בוטנים, הפעם עם סיבים תזונתיים 

חטיף הבוטנים שלנו מנוקד בחצאי בוטנים ומציע לכם כ-20 גרם חלבון עם כמות גבוהה של סיבים תזונתיים פרה- ביוטיים. אם אתם אוהבים בוטנים ומחפשים אותם בטעם נקי בתוספת סיבים תזונתיים- חטיף הבוטנים שלנו הוא בדיוק מה שאתם מחפשים. ערך חלבוני לחטיף: 20 גרם חלבון. 

קרמל נקי, שוקולדי משהו 

שוב אנחנו עם קרמל, והפעם- נקי. לטבעונים ולכל מי שמחפש חלופה טבעונית, או סתם אוהב קרמל בצורתו הפשוטה. עם החטיף הזה תוכלו להנות מפצפוצי קרמל בין שכבות של קרם סמיך, עשיר ומלא בחלבון. ערך חלבוני לחטיף: 16 גרם חלבון. 

דאבל שוקולד: אהבה אמיתית 

שוקולד הוא אהבה אמיתית ואין צורך לספר עליו הרבה. הטעם הקלאסי שכולנו אוהבים נמצא גם בין חטיפי החלבון שלנו והוא מגיע עם ציפוי שוקולד, קראנץ' ושכבת קרם. הוא מתגאה בערך חלבון של 20 גרם לחטיף ומגיע עם אבקת חלבון קטנה במתנה. אז תעצמו עיניים וקחו לכם ביס מהמתוק המתוק הזה. אנחנו כאן כדי לשמוע איך היה. 

שתפו כדי שלכולם יהיה בריא וטעים Proud Instagram Proud Facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Proud Close