משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 180 שקלים

3 דקות protein bars

האם ניתן למצוא חטיף חלבון דל קלוריות?

אם היינו צריכים לנחש, בכיסכם ישנם שני מחשבונים: האחד הוא מחשבון חלבון ואילו השני הוא מחשבון קלוריות. הודות לאלו, אתם יכולים לחשב את הכמויות היומיות המדויקות של החלבון והקלוריות להן גופכם זקוק. צפויה לכם תקופת חיטוב שבמהלכה אתם מתכוונים להגביל את צריכת הקלוריות? אתם מקפידים על X קלוריות ביום במטרה להגיע לגירעון? לא נופתע אם […]

אם היינו צריכים לנחש, בכיסכם ישנם שני מחשבונים: האחד הוא מחשבון חלבון ואילו השני הוא מחשבון קלוריות. הודות לאלו, אתם יכולים לחשב את הכמויות היומיות המדויקות של החלבון והקלוריות להן גופכם זקוק. צפויה לכם תקופת חיטוב שבמהלכה אתם מתכוונים להגביל את צריכת הקלוריות? אתם מקפידים על X קלוריות ביום במטרה להגיע לגירעון? לא נופתע אם במעמד החישובים (החשובים בהחלט), עלתה לראשכם השאלה הבאה: האם ניתן למצוא חטיף חלבון דל קלוריות? 

האם ישנו חטיף חלבון דל קלוריות?

התשובה היא שלא, וכעת נסביר: בכדי שחטיף עשיר בחלבון יתואר כדל קלוריות, עליו לעמוד בתנאים מסוימים (עד כ-40 קלוריות ל-100 גרם). מכאן, שחטיפי החלבון שלנו ב-allin אינם עונים על ההגדרה. באותה הנשימה, נדגיש כי הם עשירים בחלבון ובסיבים תזונתיים, ואלו הופכים את צריכתם מומלצת ובריאה (כל עוד הצריכה מאוזנת והחטיפים משלימים את התזונה הטבעית). אז מאחר שהמודעות שלכם לגוף ולצרכיו גבוהה, תוך שמשאלתכם היא לספק לו את שהוא צריך – לא פחות ולא יותר, הכנו עבורכם השוואה קטנה בין מוצרינו כך שתוכלו לצרוך את החטיף המשתלם לכם ביותר קלוריות.

סדר בקלוריות: מיהו חטיף החלבון המשתלם ביותר קלורית?

כמות קלוריות סבירה, טעם מעולה, חלבון איכותי ומרקם חלומי – את כל אלו תוכלו למצוא בחטיף אחד! אנחנו ב-allin כבר עשינו את שיעורי הבית והנה הם לפניכם – סקירה של חטיפי החלבון שלנו, תוך ציון סך הקלוריות והחלבון שבהם:

  • חטיף חלבון בטעם ונילה קראנץ' במשקל 60 גרם: 207 קלוריות, 18 גרם חלבון, 2 גרם סוכר
  • חטיף חלבון בטעם בוטנים קרמל מלוח במשקל 100 גרם: 355 קלוריות, 35 גרם חלבון, 2.8 גרם סוכר
  • וופל חלבון בטעם דאבל שוקולד במשקל 40 גרם: 215 קלוריות, 13 גרם חלבון, 0.8 גרם סוכר

כפי שאתם מבינים, החטיף שעשוי להתאים לאלו מכם המחפשים אחר חטיף חלבון דל קלוריות, הוא חטיף החלבון הקלאסי במשקל 60 גרם (207 קלוריות בסך הכל). 

פעולה אחת שתחתוך את כמות הקלוריות בחצי

כאמור, חטיף חלבון דל קלוריות אמנם אין לנו, אך חטיפים עשירים בערכים נפלאים – יש לנו בשפע. אלו ביניכם המעוניינים לצרוך את החטיפים העשירים אך לדלל את כמות הקלוריות, יכולים לעשות זאת עם צריכת חצי חטיף ולא חטיף שלם. טוב לדעת כי גם במידה שתצרכו חלק מהחטיף ולא את כולו, עדיין תזכו להעשיר את גופכם בכמות נאה של חלבון איכותי. לדוגמא: חצי חטיף חלבון בטעם ונילה קראנץ' יכלול אך ורק 103.5 קלוריות, אך יספק לגופכם 9 גרם חלבון.

אנו מזמינים אתכם להתרשם ממגוון מוצרינו שפותחו ברגישות ואחריות כלפיכם, קהילת המתאמנים. במידה שיש לכם שאלות בנושא מוצרים, תדירות צריכה מומלצת, גדלי מארזים וכיוצא בזה, התקשרו אלינו כעת ונשמח לסייע – 1-700-50-79-79

שתפו כדי שלכולם יהיה בריא וטעים Proud Instagram Proud Facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Proud Close