משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 180 שקלים

3 דקות תזונה

ספורטאים? 4 דרכים לתגבר אנרגיה

הרבה אנשים מרגישים בזמן אימון גופני או פעילות ספורטיבית, התרוממות רוח, תחושה של היי. הגוף מרגיש מלא אנרגיה וחיים. אבל צריך לזכור שהעיסוק בספורט דורש מהגוף אנרגיה זמינה. האנרגיה הדרושה לשרירים וזו שתורמת לאימון טוב ויעיל יותר, יכולה להגיע מכמה מקורות אפשריים. הכירו 4 דרכים לתגבר את הגוף באנרגיה לפני או בזמן האימון.   1. משקאות […]

הרבה אנשים מרגישים בזמן אימון גופני או פעילות ספורטיבית, התרוממות רוח, תחושה של היי. הגוף מרגיש מלא אנרגיה וחיים. אבל צריך לזכור שהעיסוק בספורט דורש מהגוף אנרגיה זמינה. האנרגיה הדרושה לשרירים וזו שתורמת לאימון טוב ויעיל יותר, יכולה להגיע מכמה מקורות אפשריים. הכירו 4 דרכים לתגבר את הגוף באנרגיה לפני או בזמן האימון.  

ספורטאים? 4 דרכים לתגבר באנרגיה

1. משקאות אנרגיה לספורטאים

דרך נהדרת לתגבר את הגוף באנרגיה זמינה, היא להצטייד מראש במשקה אנרגיה מאוזן. מותג התזונה הספורטיבית המוביל אולאין, השיק לאחרונה שלושה טעמים חדשים של משקאות מסוג זה – טעם הדרים ליים, טעם פירות יער וטעם טרופי. מה שמיוחד במשקאות הללו שהם לא מכילים סוכר אך מכילים שפע של קפאין ממקור טבעי, חומצות אמינו מסועפות ותכולת ויטמינים גבוהה. משקאות אנרגיה אלה מצוינים לספורטאים שרוצים אנרגיה וערנות גבוהה באימון, ללא צריכת סוכר. 

2. ג'ל אנרגיה 

אם הגוף שלכם זקוק לאנרגיה זמינה שכוללת גם פחמימות זמינות, דרך נהדרת לתגבר את הגוף באנרגיה זמינה הינה צריכה של ג'ל אנרגיה מיוחד לספורטאים. בדומה למשקאות האנרגיה, מוצרים אלה מכילים חומצות אמינו מסועפות BCAA וכן גם סודיום לאיזון משק הנוזלים בגוף בזמן אימון, ויטמינים, פרוקטוז ועוד. הרכב מאוזן ששומר על אימון אנרגטי ומתאים מאוד גם לתחרויות ממושכות ולמתאמנים וספורטאים מקצועיים. חברת אולאין המתמחה בתזונת ספורטאים השיקה סדרה של מוצרי ג'ל אנרגיה לכל טעם. לדוגמא, טעמי פירות יער, אספרסו, קרמל מלוח, אבטיח. שימו לב, חלק מהמוצרים הללו מכילים קפאין וחלקם ללא קפאין.  

3. קפאין מעורר ממקור טבעי 

בשנים האחרונות התקבע הקפאין כפתרון טוב שמספק תוספת אנרגטית לספורטאים. מחקרים העלו שקפאין ממקור טבעי מסייע למתאמנים להשיג תוצאות טובות מאוד, להישאר חדים וממוקדים ואף להתאושש מהר יותר לאחר אימון. שימו לב שחלק מהחוקרים מצאו כי משקאות אנרגיה או ג'ל אנרגיה שכוללים קפאין עם מרכיבים נוספים, מועילים יותר למרבית המתאמנים לעומת שתיית משקה קפה רגיל. הגוף סופג מהר יותר את הקפאין ויתר המרכיבים כגון חומצות האמינו המסועפות, תורמים לחיזוק האנרגיה הזמינה, שמגיעה ישירות לשרירי השלד. 

4. אבקה איזוטונית

אם אתם מאלה שאוהבים את האנרגיה שלהם בצורה נוזלית, יש עוד אפשרות לתגבר באנרגיה זמינה – אבקה איזוטונית בטעם תפוז.  האבקה מכילה ריכוז אידיאלי של מלחים, פחמימות וגם סוכרים  שכל מטרה היא לסייע להתמיד בביצועים לאורך זמן. כמו כן, אפשר כמובן לתגבר אנרגיה עם חטיפי אנרגיה טבעיים, כגון פירות יבשים, תמרים, שייקים, בננות וכדומה. יש המשלבים בין פירות יבשים ואגוזים, בכמות שלא תכביד על האימון כמובן. 

חברת אולאין, מותג תזונת הספורט החזק והמובל בישראל, משווקת שלל פתרונות תזונה לספורטאים. בקרו באתר ומצאו את הדרכים שלכם לשפר את האימונים, להתאושש מהר יותר לאחר אימון ולהשיג תוצאות מעולות.

שתפו כדי שלכולם יהיה בריא וטעים Proud Instagram Proud Facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Proud Close