משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 180 שקלים

3 דקות תזונה

למה משמש ג'ל אנרגיה? ולאילו מתאמנים מתאים לצרוך אותו?

בפעילות גופנית אינטנסיבית וכמובן בתחרויות, נרצה להשיג את הביצועים הטובים ביותר שאנחנו יכולים. אך צריך לזכור שבזמן פעילות אינטנסיבית, הגוף זקוק לאנרגיה כמה שיותר זמינה. על מנת לספק לגוף את הבוסט שהוא צריך, בכל הרגעים המתאימים, בזמן הנכון, הכירו את הג'ל שנותן יותר. ג'ל אנרגיה – מזרים את האנרגיה ונותן כוח לשרירים, הדלק שלכם ברגעים […]

בפעילות גופנית אינטנסיבית וכמובן בתחרויות, נרצה להשיג את הביצועים הטובים ביותר שאנחנו יכולים. אך צריך לזכור שבזמן פעילות אינטנסיבית, הגוף זקוק לאנרגיה כמה שיותר זמינה. על מנת לספק לגוף את הבוסט שהוא צריך, בכל הרגעים המתאימים, בזמן הנכון, הכירו את הג'ל שנותן יותר. ג'ל אנרגיה – מזרים את האנרגיה ונותן כוח לשרירים, הדלק שלכם ברגעים האינטנסיביים. 

למה משמש ג'ל אנרגיה? ולאילו מתאמנים מתאים לצרוך אותו?

מה צריך לתת ג'ל אנרגיה כמו שצריך 

תזונה נכונה תמיד צריכה לכלול כמות מסוימת של אנרגיה. קלוריות הן בסופו של דבר הדלק שלנו ובלעדיו, הכוח של השרירים אוזל. אבל לא כל אנרגיה שמקורה במזון או בתוספים זמינה באותה המהירות ובאותה הקלות. על מנת להכיר קצת יותר לעומק את מאפייני הג'ל הנכון, המתאים לספורטאים כמוכם, הנה כמה דברים בסיסיים אך חשובים: 

  • צריך להיות עשיר באנרגיה – ג'ל איכותי כמובן יהיה עשיר באנרגיה. לרוב, זה לא יהיה החלק העיקרי של התזונה השוטפת שלכם, אבל בזמנים אינטנסיביים ובתחרויות, שמור לו מקום של כבוד. 
  • נוח לספיגה – סיבה מרכזית לכך שהמוצר מיוצר כג'ל דווקא, נובעת מכך שרוצים לאפשר ספיגה מהירה. בתחרויות ריצה, במסעות אופניים מפרכים, בתחרויות של איש הברזל וכיוצא בזה, מה שדרוש זה הפתרון שנספג מהר ומורגש מהר, בדיוק בזמן. 
  • ביצועים בלי להכביד – ג'ל אנרגיה נועד לאפשר לכם להגיע לביצועים גבוהים, הכי גבוהים שאתם יכולים. כדי להשיג את זה, צריך להשתמש במוצר מאוזן ובדוק, שלא יכביד על תהליכי העיכול ולא יגרום להרגשה על עומס. ביצועים טובים שיכולים לעזור על המגרש, בבריכה השחייה, על המסלול, בתחרויות פיתוח גוף ועוד. 
  • שימו לב – מוצר איכותי מכיל כמות נכבדה של פחמימות (סוכרים זמינים) ויש גם אפשרות לצרוך עם תוספת של קפאין או בלעדיו. 

מתי להשתמש בג'ל אנרגיה

כמות הג'ל הנחוצה לכם, נקבעת על פי היבטים שונים. למשל, יש להתייחס למאפיינים הגופניים שלכם, למסת הגוף, לגודל שלכם, לגיל, לסוג הפעילות. המאמן שלכם או תזונאי ספורט יכולים לסייע לכם בקבלת תובנות חשובות. 

ככלל, הזמנים שבהם הגוף זקוק לאנרגיה למילוי המצברים שהתרוקנו, אלה התחרויות והאתגרים הממושכים. שלא כמו אבקות חלבון, למשל, אין זה תוסף תזונה שמקובל להשתמש בו ביום יום, לאורך היום. כאשר נמצאים ממש בתוך פעילות מאומצת או אתגר גופני, השימוש בג'ל פעם בשעה בדרך כלל יוכיח את עצמו כמתאים, מוצלח ומשפר ביצועים כנדרש.  שימו לב שהג'ל על אף מרקמו הרך, לא מספק את כל המים והנוזלים שהגוף צריך. במקביל יש לשתות מים די הצורך, כדי למנוע התייבשות וכדי לתמוך בגוף לאורך התחרות או הפעילות. 

מתאמנים? תחרותיים? כדי להגיע להישגים בזמן אמת, אולאין – מותג התזונה המוביל לספורטאים בארץ עם כל הפתרונות, לרבות ג'ל לאנרגיה בטעמים שאוהבים.

שתפו כדי שלכולם יהיה בריא וטעים Proud Instagram Proud Facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Proud Close