משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 180 שקלים

אחת ולתמיד: לקנות או להכין חטיפי חלבון?

למרות שאנחנו לא יודעים מהי תדירות האימונים שלכם, איך נראה התפריט שלכם ומהן העדפותיכם הקולינאריות, אנחנו מנחשים שאם הגעתם עד לכאן, יש לכם כעת בארון או בתיק חטיף חלבון. אנחנו צודקים? חטיפי החלבון הצליחו לענות על הצורך של מתאמנים רבים: צריכה מהירה, טעימה ואיכותית של חלבון.    מרבית המתאמנים רוכשים לעצמם "מלאי" של חטיפי חלבון, […]

לקנות או להכין חטיפי חלבון

למרות שאנחנו לא יודעים מהי תדירות האימונים שלכם, איך נראה התפריט שלכם ומהן העדפותיכם הקולינאריות, אנחנו מנחשים שאם הגעתם עד לכאן, יש לכם כעת בארון או בתיק חטיף חלבון. אנחנו צודקים? חטיפי החלבון הצליחו לענות על הצורך של מתאמנים רבים: צריכה מהירה, טעימה ואיכותית של חלבון. 

 

מרבית המתאמנים רוכשים לעצמם "מלאי" של חטיפי חלבון, ואלו מתלווים אליהם למקום העבודה, ללימודים ואיך לא – לסטודיו האימונים. מנגד, ישנם אלו שמשתעשעים במחשבה להכין חטיפי חלבון לגמרי לבד. רגע לפני שאתם מפשילים שרוולים ונכנסים למטבח, דעו מהם היתרונות והחסרונות של הכנת חטיפים ביתית. 

 

מתכננים להכין לבד חטיפי חלבון? חכו רגע

הכנת חטיפי חלבון בבית אפשרית. האם היא מתאימה לכולם ומספקת את אותו הערך שמספקים חטיפי החלבון המוכנים-קנויים? התשובה היא שלא בהכרח. רגע לפני שאתם מלקטים מתכונים, רוכשים חומרי גלם ומתחילים להכינם, האם הכנת חטיפים בבית אכן מצדיקה את המאמץ?

  • חיי מדף קצרים – בשונה מהחטיפים הקנויים הנהנים מתוקף ארוך יחסית, חיי המדף של חטיף חלבון תוצרת בית – קצרים. מכאן שפתוחות בפניכם 2 אפשרויות: האחת היא להכין כמות גדולה של חטיפים, אך לקחת את הסיכון שחלקם יזרקו. אפשרות נוספת היא להכין מראש כמות קטנה יותר, אך האם כמות קטנה מצדיקה את כל ההשקעה (רכישת המצרכים, פינוי זמן לטובת הכנתם וכן הלאה..)? רק אתם יודעים.
  • לחטוף חטיף בספונטניות? לא במקרה הזה – אולי ה-יתרון של חטיפי החלבון המוכנים הוא היכולת "לחטוף" אותם בספונטניות – ללא תכנון מראש. עם חטיפי חלבון בהכנה ביתית זה עובד אחרת: על מנת ליהנות מצריכתם, עליכם לתכנן מראש את הכנתם. לא מצאתם את הפנאי לרכוש מצרכים ולהכין חטיפים? נתקעתם. 
  • גישה לאוכל ולמטבח – וכן, אי אפשר לדבר על חטיפי חלבון ביתיים מבלי לדבר על הכישרון הבסיסי הנדרש לטובת הכנתם. מרבית המתכונים אמנם לא נשענים על טכניקות מורכבות, אך כן על גישה בסיסית לחומרי גלם, יכולת למדוד חומרים, לשדך ביניהם ולעבד אותם לחטיפים. במידה ואתם מגדירים את עצמכם כ"אסון במטבח", כדאי שתוותרו על התענוג.

 

ומה בכל זאת היתרונות של הכנת חטיפים ביתית?

אי אפשר להתעלם מכך שהכנת חטיפים ביתית יכולה להיות גם מהנה, מספקת וטעימה. היתרון האדיר שבהכנה הביתית הוא היכולת שלכם להכין חטיף חלבון בטעמים האהובים עליכם! אם אתם בכל זאת משתוקקים לנסות להכין את חטיפי החלבון בבית, הבטיחו כי המתכון לפיו אתם עובדים גדוש המלצות וחוות דעת טובות. דגשים נוספים חשובים:

  • מתכון המאופיין באחוז גבוה של חלבון בכל מנה
  • חומרי גלם איכותיים (!) 
  • מתכון נטול/מופחת סוכר 

 

עולה בכם מדי הפעם הצורך ב"נשנוש", אתם חייבים לאכול אחרי אימון וכמהים למנה איכותית של חלבון? חטיפי החלבון של allin הם הפתרון עבורכם!

 

שתפו כדי שלכולם יהיה בריא וטעים Proud Instagram Proud Facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Proud Close