משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 180 שקלים

2 דקות protein powder

חטיף חלבון דיאטטי – יש דבר כזה?

בשנים האחרונות אנו עדים למגמה מבורכת הכוללת עלייה במודעות בקרב האוכלוסייה הכללית, הדוגלת בשמירה על אורח חיים בריא בשילוב ביצוע פעילות גופנית על בסיס שוטף. מודעות זו מובילה גם לשינוי משמעותי בתפריט האישי של רבים מאיתנו, הכולל הקפדה על צריכת מוצרי מזון איכותיים, עשירים בוויטמינים וסיבים תזונתיים, לצד ניסיון להפחית בסך הקלוריות היומי אותו אנו […]

בשנים האחרונות אנו עדים למגמה מבורכת הכוללת עלייה במודעות בקרב האוכלוסייה הכללית, הדוגלת בשמירה על אורח חיים בריא בשילוב ביצוע פעילות גופנית על בסיס שוטף.

מודעות זו מובילה גם לשינוי משמעותי בתפריט האישי של רבים מאיתנו, הכולל הקפדה על צריכת מוצרי מזון איכותיים, עשירים בוויטמינים וסיבים תזונתיים, לצד ניסיון להפחית בסך הקלוריות היומי אותו אנו צורכים. 

על אף הרצון הטוב, כאשר זה מגיע למעשים, אנו מגלים לא אחת כי קיימת סתירה משמעותית בין הניסיון לשמור על אורח חיים בריא הכולל שמירה על תפריט תזונתי מוקפד, אל מול שלל הפיתויים הקולינריים שעשויים להאפיל על מאמצינו. 

אל תוך הקלחת הזו נכנסים גם חטיפי החלבון שמתיימרים לספק לנו מכל טוב ולדאוג עבורנו לאספקת חלבונים סדירה. בפועל, מספיק להציץ בגב האריזה בכדי לגלות כי לרוב כל חטיף שכזה כולל גם טעם לפגם עם כמות קלוריות משמעותית (200-300 קלוריות ואף מעבר לכך) שעשויה לפגוע בניסיונות החיטוב או הירידה במשקל.

חטיף חלבון דיאטטי

שומרים על הגזרה: חטיף חלבון דיאטטי 

על מנת להתמודד עם הניסיון להימנע מצריכה משמעותית של קלוריות המצויים בחטיפי החלבון, ניתן לרכוש כיום חטיפי חלבון דיאטטיים בהם קיימת כמות גבוהה של חלבון איכותי (מי גבינה, סויה איזולאט ועוד).

יש לציין כי חטיפים אלו מכילים גם סיבים תזונתיים המסייעים לתחושת השובע וליכולת הספיגה שלהם במחזור הדם. אמנם אלו חטיפים המכילים שומנים במידת מה, אך רמת הסוכרים בהם היא נמוכה עד אפסית, מה שמשפיע בסופו של יום על סך הקלוריות הכולל המצוי בתוכם.

בצורה שכזו ניתן ליהנות מאפקט משופר באמצעות צריכת חטיפי חלבון דיאטטים. ראשית, הם מספקים מענה מיידי, לרוב בפרק זמן קצר שלאחר אימון גופני.

בכך הם מסייעים לצריכה אקטיבית של חלבונים הדרושים לגופנו במסגרת "חלון זמן אנאבולי" (פרק זמן קצוב במהלכו רצוי שנצרוך חלבונים, שכן מערכת השרירים נמצאת במצב של אפשרות לפירוק ובנייה מחדש). שנית, אין בהם כמות כמעט סוכר ושומנים, מה שמונע תחושת רעב ואינו פוגם במאמצי החיטוב.

חטיפי חלבון דיאטטיים טעימים במיוחד

אומרים שעל טעם ועל ריח אין להתווכח, אך מרבית מהספורטאים שרכשו חטיפי חלבון דיאטטים מעידים כי גם הטעם מצוין, ולרוב כלל אינו שונה מחטיפי חלבון "שמנים" ועתירי קלוריות.

במידה והצלחנו לשכנע אתכם לבחור בחטיפי חלבון דיאטטים, הנכם מוזמנים להתרשם בעצמכם ולטעום מבין שלל החטיפים האיכותיים של חברת allin, המציעה מגוון רחב של טעמים משובחים (שוקולד, קרמל, בננה טופי, קרם עוגיות, לאטה מקיאטו והיד עוד נטויה).

אם כך, חטיף חלבון דיאטטי הוא מוצר מהפכני, שכן הוא משלב בעת ובעונה אחת את כל היתרונות המצויים בחטיף חלבון, ועל הדרך ידאג להוביל אתכם לתוצאות נפלאות.

אז, שיהיה בתיאבון!

שתפו כדי שלכולם יהיה בריא וטעים Proud Instagram Proud Facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Proud Close